Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: MOJ MAČJI DNEVNIK 🐱 1. del

MOJ MAČJI DNEVNIK 🐱 1. del

3
Avatar
Zradiran račun
*i*(To sem pisala že eno leto nazaj ampak takret še nisem poznala pilove spl. strani tako da ja... Pa spremenila sem datume v zgodbi.VEliko sem tudi ilustrirala (tole besedo je bilo napisati težje kot karkoli na svetu!:scream:) a ker ne morem dodajati slik umes in nasplošno ne morem dodati več kot eno sliko, bom malo improvizirala, prav?:heart:*i*

.................................

*b*ČETRTEK, 7. 9. 2025*b*

Hej, verjetno me še ne poznaš, kaj? No, v bistvu me veliko ljudi ne pozna (oziroma me nočejo spoznati), ker sem tak kot pač sem - maček bež barve z dolgimi brki, repom in vratom ter ogromnimi očmi in precej čudnimi tačkami.

Že res da sem maček - *i*terapevtski*i* maček, a vseeno se mi zdi, da bi JAZ potreboval terapevta! Življenje mi gre precej hitro in *b*toliko*b* (lol nekdo je v tem trenutku po radiju rekel toliko) sprememb je!
Nisem ravno maček tiste sorte, ki bi maral spremembe kar tako PUF iz nenada!

Najbolj pa sem alergičen na to, ko mi nekdo zamenja znamko mačje hrane! Ravno pred kakim tednom se je moj lastnik odločil, da bo moja prehrana postala bolj zdrava. *i*Preveč*i* zdrava. Zdaj moram za vsak obrok prenašati smrad lososa s korenčkom! Mislim - je to sploh hrana?!

In ena sprememba me še posebej žre - v hišo nasproti mene se je preselila neka snežno bela, puhasta, dišeča (in dobesedno naličena!) mačka. Vsi mački iz soseske so nori na njo! Zakaj moram v življenju imeti tako smolo, da sem tako čuden?!

Zdajle se verjetno že na smrt dolgočasiš in si misliš: *i*Ta maček mi gre res naživce! Mislim - a ne more semo priti do nje in jo povabit na večerjo?!*I*

Ja seveda - takoj, ko ne bom več dobival lososa s korenčkom jo bom povabil, a ne? :rolling_eyes: Poleg tega bi me pa kdo že prehitel. Dobesedno. Vsi tisti mački so fizično močnejši od mene. Kaj pa jaz? Jaz jim lahko samo povem formulo za vodo... Ampak kaj ti bo to, če te oni lahko pretepejo? Misliš, da se bom branil s tem da jim bom povedal iz koliko procentov vode je vmačjem telesu? Seveda ne! Zato pa vam rečem - nimam šans!

Ampak enemu mačku pa lahko zaupam: *b*Luciasu*b*. On je moj najbolši (in edini) prijatelj že od vsega začetka, ko sva bila še majhna mucka in sva se podila za klobčičem volne, kar je - če pomislimo - potrata časa.
Ko pa smo že ravno pri spominih iz mladosti... Nekoč sem si ogledoval polico s knjigami, mi je zelo težka inciklopedija skoraj padla na rep! Odprla se je in začudeno sem jo opazoval... Takrat sem ugotovil, da je moje poslanstvo na svetu postati fizik! Od takrat naprej sem bil obseden s to knigo. Še vedno jo rad berem, čeprav znam vsako besedo v njen napamet.

Zdaj pa moram iti. Prelistat enciklopedijo seveda!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lovam:heart_eyes:.Res super dnevnik!
Me lahk obveščaš?
P.S.Maš moj:heart:
1
 
Zradiran račun
Hvala! Seveda te obveščam! 🫶
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Nič in vse 1. del

Ogledov: 1 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 0
 
2
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 34 Odgovorov: 3
 
6
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 2.DEL

Ogledov: 31 Odgovorov: 1
 
4
jokam se potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sama doma

Sama sem doma moje mami in atija ni, sestra je en krožek končala že pred pol ure, pa starši vejo, da je tam in da jo morjo pobrat, me fuuuuuuul skrbi da se jim ni kej zgudil, nobenih kontaktov nimam razen babi k žvi zraven nas, pa je ni pa zravn ns žvijo tut moji bratranc pa sestrična pa njeni, sam tut njenih ni doma. nobenih kontaktov nimam, razen maminega outlooka k pa mal slabo dela, ni jih pa doma kakih 2 uri odkar sem jaz prišla dam, in zdej jokam. kva nej nardim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

okej sam pač uau lah rečem. zdle sm prebrala ...
 
Super blogg:heart::heart::heart_eyes:
 
Reees, ful dobr si napisala. Še tako naprej ...
 
ahahah dobra idejica:v:
 
Slejj bom probala igg (sam z mlekom brez ...
 
uuu njamy bom poskusla :yum::yum: :heart: ...
 
Švrk, res huda pasja bibliografia :joy:ta ...
 
Iii, full mi je vsecc
 
OMG to je res prelepo! Zanima me samo, katere ...
 
hvala za lepe misli! :heart_eyes::hugging::sparkling_heart: