Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Srednja šola 1. del

Srednja šola 1. del

10
Naj se predstavim. Sem Klara, stara 15let. Rada berem in ustvarjam, ne maram fizike in računanja, obožujem pa likovno, glasbeno in slovenščino.
Kot vsi, sem danes navdušena, saj je nov začetek šolskega leta v 1.letniku srednje šole! Zjutraj sem se zbudila ob 6.00h, pripravila torbo in se uredila. Svoje dolge lase sem si spela v čop, razmišljala sem če bi si ga samo odstrigla, ker so mi lasje med poletjem zelo zrastli, a sem ga pustila pri miru. Oblekla sem sveže oprane kavbojke in novo majico. Moj outfit je zgledal nekako takole: https://www.google.com/search?q=majica+do+popka&tbm=isch&ved=2ahUKEwjx3-3r_MzrAhVkwAIHHRL7BHkQ2-cCegQIABAA&oq=majica+do+popka&gs_lcp=CgNpbWcQAzoECAAQQzoCCAA6BAgAEB46BggAEAgQHjoECAAQGFDkXViklwFg1JgBaAJwAHgAgAF3iAGVCZIBAzkuM5gBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=999QX7GIM-SAi-gPkvaTyAc&bih=881&biw=1280&client=piriform#imgrc=H0y9sj4lbzDy6M
Nato sem se še malo naličila; dodala malo pudra, poudarila obrvi in namazala veke z svetlo-vijola barvo. Ko sem končala z ličenjem, sem se odpravila na zajtrk. Nato sem si šla umit zobe in pogledala na uro. Bilo je že 7.10h. Šla sem proti avtobusu, ki me je odpeljal do šole.


Ko sem vstopila v šolo sem tam zagledala veliko učencev. "Če si nov, je najbolje da si čimprej poiščeš prijateljia" so mi povedale prijateljice s prejšne šole. Stopila sem v razred in vsi so me pogledali. Usedla sem se še na edino prosto mesto na sredini učilnice in se malo razgledala. Zagledala sem nekaj deklet, ki so se pogovarjale in veliko luštnih fantov. Najbolj me je pretegnil fant z rjavo-kratkimi lasmi.Oči je imel rjave, in prelep nasmeh. Pristopila sem k njemu in se mu predstavila. "Živijo, jaz sem Klara. Kako ti je ime?"
Fant jo je radovedno pogledal in ji odgovoril: "Živjo, jaz sem Timotej, kliče pa me kar Tim. Lepo, da sva se spoznala."
Hotela sem še nekaj reči, a je v učilnico prišla učiteljica. "Učenci, prosim usedite se. Najprej se bomo malo podrobneje spoznali, nato pa začeli z slovenščino."
________________________________________________________

1.del je zelo kratek(nisem imela časa nadeljevati), drugi bo daljši

(zgodbo sem si zmislila), lp. d123
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Okej uvod je lep in te spremljam.
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super uvod! kar tako naprej! spremljam!
lp
2
 
Crazy Girl
thx :D
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER JEEE:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

Notes from Below the Surface🖤 3. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 4. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 18. del

Ogledov: 27 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Med nama 21. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 4
 
5
🏵Elena🏵
Objava:

Ne razumem. 4. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 3
 
5
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 3. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Ljubezen v noči 1. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

V soju mesečine 1. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 3
 
5
........... potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

kaj naj

mam problem vsi me zafrkavajo ker so 3 fantje iz mojga razrreda vame. jaz nisem v njihhh.skoz govorijo ko si grejo na zivce :pojdi h svoji *****.to me zelo prizadane.nevem kaj naj .prosim po,agaljte ker se to dogaja vec kot 2 letiiiiiiiiiiii...
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

OMG JA FUCK JA GURL koncnooooo zdej more ...
 
lej nočem bit nesramna ampak ful se vidi, ...
 
Hej um, ne vem kako se je to zgodilo, ampak ...
 
OMG:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
bravvooo, cestitam:heart:
 
Evooo, superr:heart_eyes::heart::kissing_heart::kissing_heart:sej ...
 
aaaaa:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:. ...
 
cestitkeee!!!
 
ooooo uau bravoooo:heart::heart::heart:
 
zanimivo https://www.facebook.com/photo?fbid=3859084857451978&set=pcb.3859087220785075
 
KONNČNO NOVI DELLLL aja btw se enkrat welcome ...
 
KAVICAAA TI SI NADARJENA IN TO JE TAK DOBRO ...
 
IIIIIII zdaj pa ne bom mogel spati :(