snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Zgodba o prijateljstvu: Dokler sva le midva 1. del

Dokler sva le midva 1. del

8
*b*Elli*b*
*i*Prsti so se mi zatresli, ko me je stisnil v topel objem. Po licu mi je zdrsnila solza, ki je namočila moj pulover. Zaprla sem oči in se z glavo naslonila na njegove prsi.*i*
*i*Nenadoma je z dlanmi zajel moj obraz in toplota je začela pojenjati, saj me njegove tople roke niso več stiskale v objemu. V meni so se porajali občutki sreče in ljubezni. Nato pa je naredil nekaj, česar nisem pričakovala. Svoje mehke ustnice je pritisnil ob moje.*i*

Zavzdihnila sem. Sanjala sem. In poljubil me je. Fant, v katerega nisem bila nikoli zaljubljena, vendar sem že velikokrat sanjala o njem. Fant, s katerim sva že vrsto let najboljša prijatelja, vendar nikoli nisva bila par.

Pomanem si oči in globoko zavzdihnem. Pogledam na uro. 5. 45. Iskreno, ne da se mi več biti v postelji, zato vstanem in se pretegnem. Naredim par razteznih vaj, ki naj bi pomagale pri ohranjanju gibljivosti, ki z leti vedno hitreje upada. Predklon, zaklon, izpadni korak… saj veste, kaj mislim.
Odidem v kopalnico. V ogledalu zagledam svoj obraz, ki bi mu mnogi reki lep; vendar jaz nisem med njimi. Zame je moj obraz spaka.
Umijem si zobe, počešem lase in jih spnem v čop.
Nase navlečem kratke pajkice in crop top.
»Pridi, greva na sprehod,« sem rekla mojemu kužku Arisu.
Zdaj pa jutranji tek.

Všeč mi je ta občutek. Zaradi hitrosti se mi mršijo lasje in veter poljublja moje ustnice. To je čisti občutek svobode. Kot bi ne imela nobenih dolžnosti in odgovornosti. Čas je hitro tekel in pol ure je minilo, kot bi mignil.

Na hitro sem se stuširala in umila lase. Nato sem se oblekla v kratke kavbojke in lep zelen crop top z izvezenimi marjeticami. Moj najljubši.
Naredila sem si še makeup in pojedla zajtrk. In se odpravila proti šoli. Na prvi šolski dan.

»Moj bog, Elli!« sem zaslišala še kako poznani glas. Začela sem se ozirati, od kje prihaja. Ko sem ga zagledala, so se mi usta razpotegnila v širok nasmeh. Noge so me kar same ponesle in stekla sem na drugo stran dvorišča.
»Oliver!« sem zaklicala navdušeno in se mu vrgla okrog vratu.
»Kako sem te pogrešal,« mi zašepeta in roke ovije okrog mene.
»Jaz tudi tebe.«
Nato se mu izvijem iz objema in skupaj odideva do vrat.
»Si moreš misliti? Deveti razred!« reče z velikim navdušenjem.
»Ah, ja. Zadnje leto v osnovki! Uf, pa valeta nas še čaka.«
Prispeva do vrat in se preobujeva. Med potjo do učilnice se pogovarjava o najinih dogodivščinah med počitnicami.
____________________
Aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMGGGGG ratal mi je napisaaaaat<333333333
Upam da vam je blo všeč, kmalu dobite nadaljevanje<3
Aja,pa če bi kdo želel da ga obveščam ga lahko<3
Lp, Belčiiiii:kiss::kiss::kiss:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
o.b.o.ž.u.j.e.m.
3
 
Hvalaaaa<33333
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omg gurll i cant wait for new part pls obvesci me <3 res je dobr pa ce bos usoela soisat do konca bo tole zmagall
4
 
Haha hvalaaaa<3333333 Ofc, te obveščam... drgač glede tega al bo zgodba zmagala bomo pa še vidl, ampak upam na to<3
 
Pa da ti razlozim moj plan: js zmagam z zgodbo(vsaj upam), rapo zmaga z zgodbo, ti zmagaš s pesmijo in se vse tri v živo spoznamo<3
 
Hahah <3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Zgodba o prijateljstvu


Objava:

Rezultati

Ogledov: 329 Odgovorov: 2
 
8
Limonca-8. del
Objava:

Kot v pravljici, 8. del

Ogledov: 348 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Ali boš tam zame? 13. del

Ogledov: 381 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Ali boš tam zame? 12. del

Ogledov: 318 Odgovorov: 0
 
5
Poetična Ptica<3
Objava:

Ko krila najdejo prijatelstvo❤️

Ogledov: 310 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Prepad 15. del

Ogledov: 300 Odgovorov: 3
 
5
Objava:

Prepad 14. del

Ogledov: 279 Odgovorov: 0
 
5
Objava:

Ali boš tam zame? 11. del

Ogledov: 298 Odgovorov: 0
 
3
💖⭐ potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Motnje hranjena

Moj eating disorder se mi ful slabsa in nevem kaj naredit. Odzmeri sm mela neke tezave s hrano ma ne take, potem konec februarja sm za tko 1 teden imela zelo slabo (300 kalorij na dan, 10 000 korakov vsak dan+ treningi...) pac blo je ful extremno dokler nism uni vikend bingala in pojedla ful ker pac nism upala vec. No ja in potem ko sm tolko pojedla sm mislna pac da nimam vec ed zaradi tega ker sm pac itak ful pojedla in izgubila kontrolo, zdaj sm pa opazla da me od konca februarja sploh ni pustil moj ed in mi ni zapustil mojih mozganov in se mi zdi kot da je nekaj narobe z mano in da nikoli ne bo sel zares proc.
Opazla sem da sploh nemorem jest brez krivde, se omejujem, imam pomisleke da bi bruhala potem ko pojem (samo enkrat sem zares ker ponavadi mi ne uspe kot npr. zdaj ko sm poskusla ker sm izgubila kontrolo in pojedla ful piskotov).
Vsak dan se morem neki premikat in naredit dovolj korakov in zapolnt vse 3 krogce na moji uri (so pac ce si dosegel cilje telovadbe danes).
Pac prvo sm nekako obvladovala to in sm si mislna da itak lahko neham in sm tudi to mislna pac da bi zgubila nekaj kg in prsla pod 50kg (nic extremnega samo tko 48,47kg).
No ja in zdej je v mojih mozganih in nemorem nehat in se mi zdi kot da nebom nikoli za res recovala.
Pac moja mama in najboljsa prijateljica sta ze malo opazli takrat februarja ampak potem ne vec in so obedve mi govorile samo ku sumijo neki in da ce dovolj jem... Ampak nobena me ni uprasala a sm okej in take stvari.
Nocem nobenemu povedat zato tudi pisem sm ampak ja oprosti ker pisem tako dolg spis.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Dori.L*
Tudi jaz sem ljubiteljica tega filma in knjige
 
Dori.L*
Kakooooooooo lepooooooo
 
lepo in dobra ideja
 
bravoooo mišaaaaaa
 
a to je blo sam do dons??? k jz sm hotla ...
 
ooooo kako lepoo
 
hej my besti super pesem se sem vedla da ...
 
hej my besti super pesem se sem vedla da ...
 
Ful lepo Pa čestitam za zmago ( če sem prebrala ...
 
WOW Si pa zelo nadarjena Res si napisala ...
 
Zelo zelo lepa slika!
 
Zelo izvirno in lepo Pa čestitke za zmago! LP Hana
 
Najlepša hvala! Upam da se vidimo na prireditvi HANA ...