0
0

A MI LAHKO ŽE KDO POVE KAK NARDIT SAMOMOR NA NE BOLEČ NAČIN !!!!!!

0
0

NE, KER MI NE SPODBUJAMO SAMOMOROV!!!!!!!!!!!!!!!! IN NE BOŠ NAREDILA SAMOMORA. NE. NE. NE

0
0

NAREDLA GA BOM IN PIKA

0
0

NE BOŠ GA NAREDILA. NEKAJ JE REČI, DRUGO PA STORITI. IN NE MISLI NA SEBE KO TO DELAŠ. MISLI NA OSTALE, KI JIH BOŠ PRZADELA.

0
0

Hey… jaz nočem, da narediš samomor… nevem, če se sploh zavedaš kako grozna stvar je to, če kar tako sprašuješ okoli… jaz sem izgubila družinskega člana s samomorom in lahko bo tebi lažje, a vsi, ki jih poznaš (tudi, če te ne marajo) bodo po tem dejanju zaznamovani za celo svoje življenje je stvar s katero živiš celo svoje žjvljenje… prosim ne ubi se, kdr to je res nekaj zelo groznega najbrž si niti ne predstavljaš kakšno hudo dejanje je to. Šlo bo na bolje verjemi. Vem, da iščeš pomoč, a kakor vidiš ti tukaj ne mordmo pomagati… Verjsmi mi, da je veliko ljudi, katere briga zate, street girl, ti pa na ta nači ne pomagaš…. je preveč oz. Nesramno, če te prosim, da se v to več ne vtikaš. Razumela bom tvoje odločitve.

0
0

Kaksn mas razlog za samomor? Vrjem da ni tok grozn da se ubijes tko da nikar ne strasi s takimi.

0
0

Em, Pil mislim, da bi morali kaj stroriti glede tega… In lanica, raje ne naredi tega, ker boš s tem uničila ne le svojega življenja ampak tudi življenja tvojih bližnjih. Res premisli še enkrat, doker ne pogruntaš, da se s tem ne rešujejo problemi!

0
0

In sploh ne bi smela razmišljati v tej smeri. Nimaš dobrih razlogov. Tisto kar si mi naštela je lari fari. (Tako rečemo prinas) In kot ti ves čas hočem dopovedati: ZAZNAMOVANI BODO DRUGI, NE TI.

0
0

Kakšen je sploh tvoj razlog za samomor? Samomorje vedno boleč, tako fizično hot psihično. Poleg tega pilova klepetalnica ni namenjana nasvetom, ki bi podprli nekaj groznega.

Prikazujem 8 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*