1
0

Tole je prišlo na youtube in sem videla, da je notri kar nekaj ljudi, ki jih poznam (ok jih spremljam ne da jih dejansko poznam). Ocenjevali so glede na javno mnenje… pač dajte napisat koga kaj poznate pa če se strinjate z ocenami.
Zmagovalec… Kim Taehyung (V) pač ok (saj vem, spet ta kpop) je član moje najljubše skupine (BTS) pa tudi jungkook in jimin sta člana BTS. Pa še nekaj članov EXO in bigbang je na seznamu.
Jonghyun… Tisti, ki je iz shinee naredil samomor je na 28 mestu :(.
Ok dajte napisat kateri so vam všeč pa so prišli na seznam.

-1
0

ja,ja,itak!
sej prou,hh 🙂
čak,kdj maš že rd da ti bove lahk čestitali,hahaha

tini-(paz zdj,to,rd mam na pruga aprila,omg hahaha,zato me eni zajebavajo zarat tega amoak mi je to full hecen in sm oven)
tayra-16.marec(po horoskopu sem riba)

0
0

Ne Tini, nič hudga ni, sem spoznala ljudi, ki so bili hujši kot ti. Pa tudi v šuli sem se že zdavnaj navadila žalivk tako da sploh ni problema. Hihi mogla bi se mal bol potrudit, da bi mene spravla v jok.

• Art3mis
    Kok si se ti spremenila tini, ne morem verjet…
0
0

hm,kaj se bi še kej pogovarjal,haha,a maš ti kakšno idejo?

0
0

Ja itak da vem haha ja on je ubistvu razlog da sem gledala to nadaljevanko.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1637353679614287&id=100000190132033 tolele so slike z naše predstave. Ok saj vem otročje samo lejte za učenje igranja so najbolš take predstave.

0
0

Omajgad enderjeva igra ta je tok dobr.. Ok ne v življenju še nisem gledala grozlivke (lajk ok sem stara 16 let pa še nisem gledala grozlivke…) bom pogledala tisto nisem še…
Pr nas so Profesorji ja pa se razlikujejo in bi o njih res lahko napisala kakšno knjigo… Pač kakšni so zlo dobri, dobro razložijo snov za enga se pa prov sprašujem kako da je dobiv službo…

0
0

ommmmmmmgggg,hahaha,uf še dobr,sploh nwm kej nj rečem,ti si tut faca,h h!!

joj joj joj po se ne znam tokk postaut zase h hhh…

ne sej ne,do enih sm bla zares groba in jih spravljala v jok,jes sm kar močna hhh!!!

kok si pa stara?

0
0

Ammm… Nevem no šola, glasba, filmi, počitnice, prijatelji… Kaj od tega, kaj drugega?

• Art3mis
    Knjige, hihi tisto s poroko z Demosthenesom je neka smešna tema pogovora… Če se vama ljubi bi lahko kaj razpletle na to temo meni bi blo zabavno… Karkoli bi si lahko izmislile
0
0

a ni luškan/lušten,haha pa vsi mu pišejo na instagramu…”i love you”,”te amo”,hihihihi,jaaa! 🙂

no čeprou jih pr nam v razredu prav večina da je butast,ker je pač smešen

0
0

Lahko noč, bo tudi meni baterija na fonu kmalu umrla tako da moram tako ali tako nehat, se slišimo jutri.

0
0

16

0
0

ok,no pa dejmo počitnice…

kere so ti najljubše?

nama do božične,zimske in poletne in se skorajda ne morva odločit za ene,no sam mogoče poletne tut niso tokk dobre zarat vročine…

božične ali zimske,hm po mojem se bi prej odločili za božične,ker mimed zimskimi ne hodmo več smučat ker nas je skupi 7 v družini zato ja…

božične!!!!!

tini-no meni je uresnici ime laura,sm u istem razredu kt tayra(ona je taja)kako je pa tep ime(če hočeš povedat)

0
0

jaaaa,haha pa dobile sva sam eno sliko ka na žalost nimava fb ja.Coooll!!! a si to ti na sliki?

0
0

tnx,ja sm pač po dolgem času prebolela in kt sm rekla tayra pa drugi so me tolažil no sej bom enkrat povedla resnico!

in veš kaj,midve s tayro sva zdej pr men doma in bo ona prespala pr men in je moj oči že pred dvema urama reku naj grava spat pa je pol on zaspou in že dve uri sva za računalnikom,poslušava pesmi,hhh,ni da ni.

kj pa ti kej delaš?

0
0

a ti gledaš nickelodeon?
midve ga in nama je carsko pa full smešn čeprou učasih tut otročij…

0
0

Ah no igralec je pač ni on butast samo dela se takega… Ja saj je kjut sam brez zamere, bom jest ostala pri svojem taehyungu.

0
0

kaj za…
16?!

jest sm mislila da si kakšnih 11,12?!

omggg,sej te nočem zalt,sam tega si nism predstavljala.ja po si pa že skor udrasla pa učiten nis bla žalostna zarat tisga prej ker itak nis več otročja hhhh!

kok so šee pr nam huji pa fanti so neumni in en je tok butast da ga zanimajo riti od žensk!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
0

Poletne, ker so najdaljše. Drugače sem pa Barbara.

0
0

Katera slika pa je? Nevem no?

0
0

Trenutno smo z družino na počitnicah v piranu in drugi že spijo jaz pa sem tuki mal na telefonu pa mal po klepetalnici brskam pa Instagram gledam. Aja pa seveda musko poslušam. Pa bi brala sam mi je na bralniku zmankal baterije pa ne morem luči prižgat…

0
0

aja,omg,haha,ja uno u poroki,ka sem te jest(tini) učsih zajebavala,haha,ja to je blo smešen pa tko velik nas je full resno uzel prijateljstvo med vama,haha…

nama obema je en iz nickelodeona full ušeč,haha sam a ti gledaš n.?

Prikazujem 1 - 20 od 53 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*