1
0

Tole je prišlo na youtube in sem videla, da je notri kar nekaj ljudi, ki jih poznam (ok jih spremljam ne da jih dejansko poznam). Ocenjevali so glede na javno mnenje… pač dajte napisat koga kaj poznate pa če se strinjate z ocenami.
Zmagovalec… Kim Taehyung (V) pač ok (saj vem, spet ta kpop) je član moje najljubše skupine (BTS) pa tudi jungkook in jimin sta člana BTS. Pa še nekaj članov EXO in bigbang je na seznamu.
Jonghyun… Tisti, ki je iz shinee naredil samomor je na 28 mestu :(.
Ok dajte napisat kateri so vam všeč pa so prišli na seznam.

-1
0

ja,ja,itak!
sej prou,hh 🙂
čak,kdj maš že rd da ti bove lahk čestitali,hahaha

tini-(paz zdj,to,rd mam na pruga aprila,omg hahaha,zato me eni zajebavajo zarat tega amoak mi je to full hecen in sm oven)
tayra-16.marec(po horoskopu sem riba)

0
0

kaj za…
16?!

jest sm mislila da si kakšnih 11,12?!

omggg,sej te nočem zalt,sam tega si nism predstavljala.ja po si pa že skor udrasla pa učiten nis bla žalostna zarat tisga prej ker itak nis več otročja hhhh!

kok so šee pr nam huji pa fanti so neumni in en je tok butast da ga zanimajo riti od žensk!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
0

Poletne, ker so najdaljše. Drugače sem pa Barbara.

0
0

Katera slika pa je? Nevem no?

0
0

Trenutno smo z družino na počitnicah v piranu in drugi že spijo jaz pa sem tuki mal na telefonu pa mal po klepetalnici brskam pa Instagram gledam. Aja pa seveda musko poslušam. Pa bi brala sam mi je na bralniku zmankal baterije pa ne morem luči prižgat…

0
0

aja,omg,haha,ja uno u poroki,ka sem te jest(tini) učsih zajebavala,haha,ja to je blo smešen pa tko velik nas je full resno uzel prijateljstvo med vama,haha…

nama obema je en iz nickelodeona full ušeč,haha sam a ti gledaš n.?

0
0

a si gledala vse dele sam doma ane?
pač od 1 pa do 5
midve sva,a ti tut vsako leto gledaš sam doma
midve sevede ka nama je tokk smešen
ker deu je tep najboljši
nama so usi edinn pr 4 mau ni fore ker kevin sploh ni sam doma ampak je vseeno dober

0
0

Hihi ja ok ja še dve leti pa bom povnoletna… No ja sej povprečna starost tuki na klepetalnici je tam nekje 12/13. Ja no saj po duši sem še zmer otrok.

0
0

kul ime tako zanimivo no,kt je rekla tayra,haha…

0
0

ja ja itak sej je tut on nama malce ušeč,haha

0
0

aaa,cool,haha!!! 🙂
a ni tko full smešen me se pa op taki pozni uri pogovarjamo,haha…
a so drugi vedel da boš budna?

0
0

Ja pa ga sam to zato, ker tamali gledajo pa saj je tk ok mislim ja ni nekaj, kar bi tk gledala če ne bi imela mlajših sester. Mislim od tega kar je gor mi je tk najbolš tisto z nekimi superjunaki (tundermanovi?) nevem pa glavni pri igri sam ok sem že mal prestara sam kakšne izpade majo pa res hude.

0
0

Amm ja sem gledala pa tk ene parkrat sam letos nisem ker sem imela kot prvo preveč dela z šolo pa tidi ni več tako dobr ko že tokat gledaš. Drgač pa tisti del, ko nek čip po nesreči dobi…

• Art3mis
    Hihi lepo da se vama dopade. Ej saj pred pol leta ne bi verjela, če bi mi kdo rekel, da bom kpop fanica…
0
0

Ja pa ga sam to zato, ker tamali gledajo pa saj je tk ok mislim ja ni nekaj, kar bi tk gledala če ne bi imela mlajših sester. Mislim od tega kar je gor mi je tk najbolš tisto z nekimi superjunaki (tundermanovi?) nevem pa glavni pri igri sam ok sem že mal prestara sam kakšne izpade majo pa res hude.

0
0

ja sej je to sicer res da ni več zanimiv če tok gledaš,haha
pač na fbju una ta največja slika

0
0

Sej ok no sej moje sestre so tut še budne samo so tiho, ker starši spijo drgač pa ja vedo da hodim pozno spat. Joj hihi veste kaj je pozno?… Ko sva z sošolko letos gledale America Music Awards in ker je blo to v živo iz amerike in ta časovna razlika, se je red carpet začela ob polnoči prav dogodek pa ob treh zjutraj. Potem sva pa čakali, da bodo BTS nastopili (ok pogovarjale sva se preko messengerja) pa so dal njihov nastop čisto na konec tako ob petih zjutraj. Naslednji dan ne bil pa ponedeljek pa pri slovenščini smo spis za oceno pisal.

• Art3mis
    6. Julij (Rak)
0
0

Kdo vama je všeč?

0
0

Ma jest mam malo drgač te slikce postavljene…

0
0

kvaaaa?!

omggg,hudo ja to je pa res noro,po to sploh ni pozno!

sam a nimaš ti mlajših sestric in kako bi ble lohk tok pozen še budne?

ok če je blo pa to res,pa ni 1.00 zjutraj nič,hahaha!!! 🙂

0
0

haha ja verjameva sej bova midve tut kmal prestare,haha,jo uno tut gledava,a si kej gledala slučajno game shakers,ker….. 🙂

ziher je dobr v gledališču,haha
kokrat na leto pa nastopate pret starši pa to…
midve na žalost ne morva hodit ker mava že velikk dejavnosti…
kere dneve pa maš gledališče

Prikazujem 1 - 20 od 53 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*