1
0

Tole je prišlo na youtube in sem videla, da je notri kar nekaj ljudi, ki jih poznam (ok jih spremljam ne da jih dejansko poznam). Ocenjevali so glede na javno mnenje… pač dajte napisat koga kaj poznate pa če se strinjate z ocenami.
Zmagovalec… Kim Taehyung (V) pač ok (saj vem, spet ta kpop) je član moje najljubše skupine (BTS) pa tudi jungkook in jimin sta člana BTS. Pa še nekaj članov EXO in bigbang je na seznamu.
Jonghyun… Tisti, ki je iz shinee naredil samomor je na 28 mestu :(.
Ok dajte napisat kateri so vam všeč pa so prišli na seznam.

-1
0

ja,ja,itak!
sej prou,hh 🙂
čak,kdj maš že rd da ti bove lahk čestitali,hahaha

tini-(paz zdj,to,rd mam na pruga aprila,omg hahaha,zato me eni zajebavajo zarat tega amoak mi je to full hecen in sm oven)
tayra-16.marec(po horoskopu sem riba)

0
0

kvaaaa?!

omggg,hudo ja to je pa res noro,po to sploh ni pozno!

sam a nimaš ti mlajših sestric in kako bi ble lohk tok pozen še budne?

ok če je blo pa to res,pa ni 1.00 zjutraj nič,hahaha!!! 🙂

0
0

haha ja verjameva sej bova midve tut kmal prestare,haha,jo uno tut gledava,a si kej gledala slučajno game shakers,ker….. 🙂

ziher je dobr v gledališču,haha
kokrat na leto pa nastopate pret starši pa to…
midve na žalost ne morva hodit ker mava že velikk dejavnosti…
kere dneve pa maš gledališče

0
0

aaaa,ok očitno pa zato ka nobena od naju nima fbja
ja,hahaha midve sva pa fanice kpop kakšna dva meseca…

0
0

aaa,ok,cool,hvala

0
0

hudson iz game shakers,hahaha 🙂
pač tak smešen in simpatičen nama je pa tak luškan,haha ka ma tak fejs pa tiste njegove prelepe modre oči 🙂

0
0

Pa drgač kateri filmi so vam drgač najljubši?

• Art3mis
    Čaktemal a vedve tudi kpop poslušata??? Katere skupine?
  • Art3mis
    Pa saj sem tudi jaz čisto nova v kpopu.
0
0

Am ja mlajše so sam to so tok hiperaktivne ponoči… No ok sej zdaj bi mogle že spat.

0
0

Ja kdaj pa kdaj pa gledam game shakers, so tk smešni da bi kar gledala. Drgač mamo pa gledališče v tem kulturnem društvu… Omg pa sej če bi me poznal bi že vedli kdo sem ok ubistvu to je v Stični in naša skupina se imenuje Drzne in Lepi. Trenutno sem ravno na prehodu iz otroške v mladinsko skupino. Pač prej smo se mogli učit na otroških predstavah zdaj pa ko smo v sredni smo lahko tri iz ortoške skupine prestopile v ta starejšo, ki je tk… Po mojem mnenju wow sem komaj čakala, da me sprejmejo v skupino, ker so mi bile njihove predstave vedno toook všeč (fun fact, če poznate Klemna Janežiča, on je začel igrat v isti skupini in je pred dvema letoma popravljal našo predstavo) . Pač drugače pa nastopamo za pač vse, ki kupijo karte…

0
0

polek sam doma še kradljivka knjig,enderjeva igra,harry potter,božična izpoved,pozabljeni zaklad,kekec,mafija piškotov…

a si gledala drgač kkšno grozlivko
midve še nisva ampaksva na yt ju gledali posnetek blody mary kako jo jje ena ženska klicala…a si mogoče gledala ta video?

a pas gledača na yt video od thomasa kuca(hudsona)ka je mau pel despacito.
pa ka je posnel q&a
fulll smešen!!!!!!!!!!! 🙂

0
0

waaaaw,cool,men so všeč joe jonas,brian w.,allex sparrov,lee min ho,mingju,kim tae hyung in pa james reid(te tut kar dobro poznam in majo po mojem mnenju res lep glas pa lepo pojejo,haha 🙂

pa allex sparrow mi ma tko,naj videospote ever!

pa tep

0
0

ja pa še počitnce so še to no!!

0
0

kkšni so pa pr vas kej učitli
jest sm 2x na široko napisala kakšni so,nekje pr emici pa pr govorjenju sam se nama zdj neda še 1x razlagat,hhh…

0
0

haha,tini,faca si! 🙂

0
0

ares,zanimiv…

0
0

ooo,hudo!!!
vse čistitke za tak trud!
ja poznava klemna janežiča,full hudo,pa ja sej veš da je igral v usodnem vinu?

0
0

ja ja,že kakšen mesec ali dva ali več,dobr e pesmi majo! 🙂

0
0

hvala enako

0
0

Ja dejansko, sej lahko pol tk do desetih spimo… Ni problema ke ni šole…

Prikazujem 1 - 20 od 53 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*