0
0

1.NE MORE SE PRILAGODIT SPREMEMBAM
2.JE PRECEJ PANORAMIČNA OSEBA
3.NJENA NAJLJUBŠA JED JE SUŠI
4.NJENA SREČNA ŠTEVILKA JE 13
5.NASTOPA V TISTIH DRŽAVAH,KJER IMA VELIKO OBOŽEVALCEV,NPR:V ZDA,KANADI, NEMČIJI,ITALIJI,…SKORAJ PO CELEM SVETU)V REVNEJŠIH DRŽAVAH NI VELIKO TAYLORINIH OBOŽEVALCEV,NPR:V AFRIKI,INDIJI,NA MADŽARSKEM…,ZATO TAYLOR TAM NIMA KONCERTOV
6.IMA DVA IMENA:IME-TAYLOR SO JI IZBRALI STARŠI,IME-ALISON JI JE PA IZBRALA NJENA TETA
7.NJENE PESMI SNEMAJO PONOČI
8.NJENA BABICA JE BILA OPERNA PEVKA
9.TAYLOR JE DRUGAČNA OD DRUGIH LJUDJI,ZATO JO VEČINA IMA ZA ČUDAKINJO
10.VISOKA JE 180 CM,TEŽKA-77 KG IN ŠT.NOGE IMA 39
11.NA INSTAGRAMU IMA ZAENKRAT SAMO 79 SLIK
12.NJENA PESEM-LOOK WHAT YOU MADE ME DO JE IZŠLA KOMAJ 29.8.2017,PA IMA ŽE VEČ,KOT 758 MILIJONOV OGLEDOV
13.IMA DVE PESMI Z VEČ KOT 2 MILIJARDOMA OGLEDOV
14.TAYLOR JE(PO MOJEM MNENJU) ZELO ZANIMIVA ŽENSKA,SAJ JE PO ENI STRANI ZELO SIMPATIČNA,PO DRUGI STRANI JE DRUGAČNA OD DRUGIH,SAJ SE TUDI ZELO RADA PREPIRA Z DRUGIMI
15.VELIKOKRAT JO PRIMERJAJO Z MANUELLO IN Z GRACE VANDERWAAL
16.NJENA BFF JE LORDE,KI SE JE IZ NOVE ZELANDIJE PRESELILA V ZDA
17.TAYLOR,NJENA DRUŽINA IN SORODNIKI SO ZELO DOBREGA SRCA
18.IZŠLA STA TUDI KNJIGA IN KOLEDAR OD TAYLOR SWIFT IN OBOJE SE DOBI V FELIXU,DZS-JU,MLADINSKI KNJIGI…
19.VSAJ 3X NA DAN SE TAYLOR PO TELEFONU SLIŠI Z NJENO MAMO
20.PESEM LAHKO NAPIŠE V SAMO 20 MINUTAH
21.TISTI,KI JE OBOŽEVALEC/OBOŽEVALKA TAYLOR SWIFT,JE SWIFTER/KA IN TO LAHKO RAZBEREŠ IZ NJENEGA PRIIMKA
22.POLEG PEVKE JE TAYLOR TUDI IGRALKA IN TUDI IGRA NA RAZLIČNA GLASBILA,KOT SO:KLAVIR,KITARA,UKULELE…
23.NJEN GLAS JE ZELO NEŽEN IN VISOK
24.PELA JE ŽE OD MALEGA IN ŽELELA POSTATI PEVKA IN STARŠI SO JO PRI TEM ZELO SPODBUJALI
25.S SVOJO BOGATO KARIERO JE ZASLUŽILA ŽE VEČ,KOT 275 MILIJONOV DOLARJEV
26.ROJENA JE V MESTU READING-V PRENSILVANIJI,V ZDA
27.STARA JE 27 LET IN 13.12. BO 28
28.V ZVEZI JE BILA ŽE Z VEČIMI FANTIMI,VENDAR JE POTEM Z NJIMI ŠLA NARAZEN

0
0

Zanimivo čeprav se mi tako niti ne zdi kaj ful simpatična pevka. Verjetno ravno zaradi njenega karakterja. Sorry. Drugače pa ja dobra ideja za temo ker smo na klepetalnici in se lahko preko facts res dosti pogovorov začne. Pa ja daj se kdaj to naredi pa nevem tudi kdo drug bi lahko predstavil svoje najljubše stvari. Če dovoliš da prevzamem tvojo idejo bi naredila nekaj glede HarryaP.

0
0

Ja,seveda,ti kar naredi,mene to ubistvu veseli,če kdo prevzame mojo idejo!
Drugače pa hvala za pohvale!!!
No,sej men se ona Tut ne zdi ne vem kok simpatična, ampak je v nje ni knjigi pisalo,da je simpatična, kljub temu,da se zelo rada prepira.malce čudno se sliši,zato sem pa napisala,da je zanimiva.

Z veseljem bom se kdaj to naredi la!!! 🙂

0
0

Meni je Taylor res super pevka in nekaj zanimivih dejtev o njej še nisem slišal. Hvala 😀 😀

0
0

Dobra ideja za temo res ampak mi njega muska ni tok všeč (se mi zdi da ni slaba samo sem tako globoko zabredla v kpop da ne poslušam več ameriških izvajalcev).

0
0

Dobra ideja za temo res ampak mi njega muska ni tok všeč (se mi zdi da ni slaba samo sem tako globoko zabredla v kpop da ne poslušam več ameriških izvajalcev).

0
0

Hvala za vse!!! 😉

0
0

Aja,pa men je Tut super pevka!!! 🙂

Prikazujem 7 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*