0
0

Heeeeeeyy!!!!
Imam eno anketo predvsem povezano s Harry Potterjem

1. V katerem domu si na Hogwartsu? Ali si zadovoljen/zadovoljna s tem domom?
2. V katerem domu si na Ilvermorny? Ali si zadovoljen/zadovoljna s tem domom?
3. Kaj je tvoj varuh?
4. Če bi bil/a sprejet/a na Hogwarts in bi se lahko predstavljal/a pod katerimkoli imenom in priimkom kako bi ti bilo ime (ime in priimek si lahko izmisliš)?
5. Če bi lahko izbirala metlo, ki bi jo želel/a imeti katero bi izbral/a (Ognjena strela, Nimbus 2000, Nimbus 2001…)?
6. Katero žival bi imel/a s sebaj, ko bi šel/šla na Hogwarts? Opiši jo, povej ime, opiši izgled…
7. Povej vsaj dva predmeta, ki bi ju zelo želel/a obiskovati na Hogwartsu?

To je to za enkrat. Prosim odgovorite, že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore.
Super ste BTW.

0
0

1. Ravenclaw – ja fullll sem zadovoljna, se mi zdi da me nekako najbol opise

2. Horned serpent – tud fulll zadovoljna

3. Wildcat

4. Hmmm. Verjetno Nina Ester Jones.

5. Nimbus 2001

6. Verjetno oranzno macko, tako ful puhasto, ime bi ji blo Scarlet.

7. Napoji pa starodavne rune.

0
0

Gryffindor – (sicer mi je rezultat na pottermore prišel tudi Ravenclae in Hufflepuf samo sem test kjer mi je prišel Gryffindor rešila ravno tam nekje ko sem imela 11 lettako da jeverjetno najbolj točen in dejansko najbolj opisuje mojoosebnost seveda pa imam lastnosti tudi drugih dveh. In ja seveda da sem zadovoljna z domom…)
Pukwudgie ok Queenie Goldstein jebila v tem domu, poudarja človekovo srce, favours healers ja ja ja… Ta dom mi je pisan na kožo. Pa dejansko ta Pukwudgie jebojevnik, ki je zelo zvest svojim prijateljem in napade, če ga kdo ogroža, zelo zaščitniški in bober prijatelj. Pa ta ke jeustanovila je imela Pukwudgieja kot svojega sopotnika na potovanju iz evrope…
Ja bila bi to kar bi mi dali starši ime. Pač ok na VB sem bila prijavljena kot Rosie July DeCerto samo ok… Nevem recimo da sem ga izbrala sem šla na random renaming na spletni strani behind the name. Priimek sem pa uzela iz enega fanfic, kjer je mogla hermiona spremenit priimek daje nebi prepoznali in si je izbrala priimek DeCerto.
OGNJENO STRELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [SIRIUS]
Kot prvo sovo (zakaj so snežne tok lepe al pa pegaste) in to je verjetno to razen, če bi lahko imeli čarobne živali… Nevem ime… Am Artemis?
VSE!!! https://goo.gl/images/b2vfMa
Pa ok obrambo pred mračnimi silami, napoje, spreminjanje oblike, nega magičnih živali, vede o bunkeljnih, kaj imajo še… Starodavne rune, numerologijo?

Drugače pa če bi lahkoi izbirala šolo bi šla na hogwarts potem Ilvermorny potem pa na tisto japonsko šolo mahoutokoro, ker dobijo tiste plašče, ki kažejo tvoje izkušnje pa ful imajo poudarka na Quiddichu pa tk zakon je in vse… Tja bi šla takoj, če bi lahko živela več zivljen in bi lahko šla v drugih še na hogwarts in na ilvermorny.
http://harrypotter.wikia.com/wiki/Mahoutokoro_School_of_Magic

• Art3mis
    Uuu moj varuh je jazbec (ne delt teka kviza večkrat ker bo drgac pršlo in pol ni več fore) drgac pa ja ok saj to je samo pottermore kviz no sej sem ful zadovolna z rezultatom samo saj veste no kdo bi vedel kaj je moj varuh v resnici
0
0

1. Ravenclaw. Zadovoljna sem z tem. V resnici mi je ta dom še najbolj všeč od vseh, tako da… 🙂
2. Na Ilvermornyju sem v domu Thunderbird. Itak da sem zadovoljna 😀
3. Moj varuh je pes.
4. Všeč mi je ogromno imen, ampak Melissa Black je eno najlepših (vsaj zame). V moji zgodbi je to ime glavne osebe, ker mi je tako všeč 🙂
5. Ognjeno strelo
6. Mačko. Bila bi tigrasta (sivo-bela), s srednje dolgo dlako in zelenimi očmi. Ime pa bi ji bilo Bella.
7. Na Bradavičarki bi obiskovala obrambo pred mračnimi silami in nego magičnih živali.

Prikazujem 3 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*