0
0

Heyte vsi!
Včeraj sem na pisalnici napisala nekaj o blogu in ga bom zdaj zacela pisat…Upam, da bo to ok…

No torej…
Nemorem verjet! Tak nevem kak se naj pocutim…Ko je se bil sneg smo se ful kepali in me je tud kepal en fant…(poimenovala ga bom love boy)
Ze od prvega razreda sma si bla vsec… V skoraj vsakem razredu sma bla v drugega ampak…Vse je blo tak lepo…Ko smo sli npr na en sprehod sma si kupla taki velik lesen srcek drug drugemu…1x mi je celo sprintal pesem ki govori o ljubezni in zraven napisal to jaz cutim do tebe… V omarci sen dobivala cokoladne srcke…
Vcasih sem tak zmedena glede tega…Zmedena sem glede tega kaj sploh cutim do njega.Moj notranji jaz mi pravi naj se zaljubim…Po drugi strani pa si nikoli nisma bla tak ful blizu da bi se objela al pa kaj talega…Samo mela sma ful fixov…
Ampak pol je tu se 1 problem in to me zadrzuje da bi bla spet z njim skupaj…
Je se 1 fant (poimenovala ga bom hito) z njim pa sem bila skupaj v 4 razredu in sem bla njegova prva punca…Blo je neverjetno!Kot v sanjah Skoz sma se gledala…Ko mi je blo mrzlo mi je posodil svojo jopico ampak res je blo fajn…
Samo do zdaj se on ni bil v mene, ker je v druge…Ampak jaz si naskrivaj tako zelim…

0
0

Zelo bi bla vesela vasih komentarjev!

Ly XOX

0
0

zakaj ga tako ne ustvariš tako kot so drugi ti dam link za ustvart blog https://www.blogger.com/about/?r=1-null_user tuki klikneš ustvariš pišeš in tako dalje

0
0

Samo pol nebi domen gledal

0
0

Ja bo če boš objavljala linke novih objav tudi jaz imam blog in zmeraj se najde nekdo ki ga bo bral

Prikazujem 4 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*