0
0

Hey!
Jaz sem se odločila začet brat knjigo Harry Potter in sem prebrala 1. del in mi je bil res top.
To sem povedala tudi prijateljici in mi je rekla da obstajajo igre Harry Potter pa cel kup nekakšnih testov na YT in neke spletne trgovine ali nekaj takega.
Kaj je to res ali se mi je zlagala?

0
0

Ja ti pa si nova med Potterheads. Ja OMG dobrodošla med nami! Ja ubistvu obstaja vse možno od Harrya Potterja:
Igre Harry Potter: nisem jih še preizkusila ampak obstajajo
Testi: v kateri dom spadaš na Bradavičarki in Ilvermorny, varuh… Pa kvizi o znanju o knjigah.
DOBRI HARRY POTTER YOUTUBERJI: Vegard, Tessa Netting, The Bakeey, Cherry Wallis, Brizzy Voices, Seamus Gorman…………..
Uf spletne in realne trgovine… Uf preveč jih je samo znajo bi drage…. Bi bila zelo vesela če kdo pozna kakšno poceni, kjer lahko plačaš po prevzemu….
FanFiction: to so očitno zgodbe, katere napišejo ljubitelji xy knjig/filmov/serij/pevcev…. Tako da ja ne morem si kaj da ti ne bi predlagala moje zgodbe a ne bi rada spoilala, če še ne veš kaj se zgodi v 2-6 delu.

0
0

Bi mi lahko dala povezave na par kvizov in tega?
BTW hvala za dobrodošlico 🙂

0
0

resje

0
0

Ja to je res in kvizi so res zanimivi. Obišči spletno stran Pottermore, pobrskaj za youtuberji, ki jih je prdlagala Lady Alinor… 😉

Prikazujem 5 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*