2
0

A vas zanima v katerem domu v Bradavičarki ste? Tukaj je kviz za vse, ki želite izvedeti.
1. Katero te najbolje opiše?
a) inteligenten/a (30 točk)
b) zvit/a (20 točk)
c) pogumen/a (40 točk)
d) prijazen/a (10 točk)

2. Kateri je tvoj najljubši lik od naštetih?
a) Skorajbrezglavi Nick (40 točk)
b) Debela Dama (10 točk)
c) Krvavi Baron (20 točk)
d) Helena Drzvraan (30 točk)

3. Katera je tvoja moč?
a) potrpežljivost (10 točk)
b) si dober vodja (20 točk)
c) kreativnost (30 točk)
d) nikoli ne odnehaš (40 točk)

4. Kateri je tvoj najljubši element?
a) ogenj (40 točk)
b) voda (20 točk)
c) zemlja (10 točk)
d) zrak (30 točk)

5. Katera je tvoja najljubša barva?
a) zelena (20 točk)
b) rumena (10 točk)
c) rdeča (40 točk)
d) modra (30 točk)

6. Katera od naslednjih je tvoja najljubša barva?
a) srebrna (30 točk)
b) bronasta (20 točk)
c) zlata (40 točk)
d) črna (10 točk)

7. Katera je tvoja najljubša žival?
a)orel (30 točk)
b) jazbec (10 točk)
c) kača (20 točk)
d) lev (40 točk)

8. Kje je postavljena tvoja najljubša soba?
a) na pritličju (10 t.)
b) na podstrešju (40 t.)
c) na 5em nadstropju (30 t.)
d) v kleti (20 t.)

ZDAJ SEŠTEJ TOČKE.

Če imaš od 80 do 120 točk si v… Pihpuffu! Si prijazna in dobrosrčna oseba. Z veseljem pomagaš ljudem. Si dober delavec in tvoja barva je rumena.

Če imaš od 121 do 160 točk si v … Spolzgadu! Si dober vodja. Si zvit/a in pameten/a. Tvoji barvi sta zelena in srebrna.

Če imaš od 161 do 240 točk bi te klobuk izbiruh podeli v Drzvraan. Si zelo inteligenten/a in kreativen/a. Zelo hitro se lahko skoncentriraš in poslušaš razlage drugih. Tvoji barvi sta mora ter bronasta.

In ostane še Griffindom. Če imaš od 241 do 320 točk si v tem domu. Si pogumen/a in odločen/a. Poleg tega imaš smisel za humor. Barvi sta škrlatna (rdeča) in zlata.
—————————————————————————
Kako vam je šlo? V katerem domu ste? Napišite pod komentarji.

0
0

Jaz sem v Griffindomu 🙂

0
0

ma men je vse kull,zanimiv tko da se itak sploh ne morem odločit…

sem pa veliko od naštetih(prijazna,pametna,kreativna)…

DRGAČ PA DOBRA IDEJA ZA TAK COOOOLL KVIZ!:=)

0
0

Ok se smo realni je tale kviz bol slab. Vsah Hp fan bi tocno vedel kaj je za kaj mislim še tisti kviz na pottermore je kdaj netočen. Drugace sem v Gryfondomu samo to je rezultat s pottermorja po tvojem niti ne grem resevat, sorry ampak vprasanje kot najljubša barva, žival, soba v hiši res niso nekaj na čemer bi slonela moja osebnost.

0
0

Art3mis kaj lahko daš link od kviza, ker ga hočem rešit samo ga ne najdem

0
0

Ojla, vsi hp fani, ki so se v hp hiše poglobili vejo, da je večina hp kvizov zelo slabi, ker ali so res preveč očitni odgovori ali pa nesmiselne povezave. Oprosti Elf Warrior, ampak tale kviz spada med oba: tvoje najljubše barve res ne morejo povedati katera hiša je tvoja, če je to znak hiše, še ne pomeni, da je tvoj najljubši so pa vprašanja preveč očitna, da bi lahko z nimi prepričala velikw gp fane. Moram pa povedati, da je tvoj kviz lepo sestabljen. Sami moramo presoditi kam spadamo.

0
0

Ja kvizi so zelo netocni sama sem šla ene parkrat reševat pottermore kviz pa so mi prisli že vsi domovi razen spolzgad in potem nisem vedla kaj naj si mislim, tako da sem po dolgem in temelitem razmisleku ter tudi posvetovanjem s prijatelji odločila, da spadam v Gryfondom

Prikazujem 6 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*