0
0

Vem da je bila ta tema že odprta, a ni bilo nobenega odgovora… V glavnem, kako se spopadate z mozolji? Vsak nasvet pride prav 🙂

0
0

Jaz imam ravno take probleme in si vsak dan s soljo namažem obraz in nato izperem- lahko ti povem, da pomaga.
lahko pa poizkusiš s kakšnimi naravnimi maskami ali kakšno kremo ipd.

0
0

Najbolje je,da greš h kozmetičarki in ti bo priporočala kakšno kremo.pa najbolje je tudi,da se mažeš z naravnimi kremami,drugače bo pa itak čez nekaj let to minilo! 🙂

0
0

Jaz uporabljam naravni korektor Green line in pomaga. Samo zvečer si namažeš tam kjer maš mozolje in pol se zjutrej že ful manj vidi. Po treh dneh pri men že iginejo, če si jih redno mažem. Zdej sprobujem tudi isto stvar od DM kjer je cenejša. Zaenkrat ne izgleda slabo. Nekateri pravijo, da jih dobiš od čokolade ampak, to imam jaz kdaj samo za motivacijo, da ne jem preveč sladkarji. največ se ti jih pa severa naredi, ko si živčen in moral biti naslednji dan res lep. Nikoli jih nisem imela še toliko kot pret slikanjem za koledar ssk- ja. Ulam, da bo tole kar sem zdajle npisala kako pomagalo. pa se nekaj: vast ima drugačno kožo in moraš sam pogruntat kaj ti ustreza. Pa tudi ce ne pogruntaš se se te navadjo. Jaz sem se še čist vseh kar jih poznam. Od začetka je pa najbrz grozn kakknik posebnih izkusenj nimam, ker nimam veliko mozoljev, se enkrat mogoce ce imas starejso sestro, prata vprasaj kaj je on oha uporabljala, ker bo to najbrz pobagalo tudi tebo. jaz sem za Green line izvedela od sestre in zdaj to uporablja tudi mon brat, le drug odtenek. Ce bi res rad sprobal lahko gres v DM ker tam res ni drago(Balea), Lep pozdrav

0
0

se opravicujem za kaksne napake racunalnik sam popravlja in men se ni dalo vega sproti poravljat nazaj upam, da se bo vseno razvidel pomen 🙂 😛

Prikazujem 4 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*