0
0

zakaj pa je nevarno klicat duhove ?
in ki kupiš to ploščo ?
kakšne so posledice ?

0
0

puhno reči

0
0

in to sooo…………..
(Street girl)

0
0

Moja mami se pac ukvarja s nekako podobnimi stvarmi. Ne klice ravno duhov in podobno (ker je to NEVARNO) ampak ja, ne se s tem zajebavat kr ni glih lustn no… Plus duhovi so. Mamini znanci zivijo v stari hisi in ke njihova okol 6 let stara puncka vidla ga… Strasljiv… No uglavnem ja to se da ‘odstrant’ sam to stane pa ja ce vam zdele napisem da duhovi obstjajo ne zej vsaga strasit da ma on al pa ti lahka doma duhove… Pac lahka mas sam filing ko da je en zram sam to se ne pomeni da je duh! Lahka je sam angelcek. Pa ne mi pisat da to pa ne obstaja! To pac je… Obstajajo angeli in ja cist povsod so! Bi se spuscala se dlje sam je tole javno pa ne vem kako se boste odzvali pa kdo mi vrjame… Uglavnem ne se s temi ‘duhci’ zajebavat…

0
0

Pa saj to ni res vbistvu obstaja film ko je ena plosca ko sprasujes duhove in se pol ena tak figurica sama premika po crkah ki sestavijo besede kao da ti odgovori duh. Film pac in izmisljotina. Kdo pa verjame v duhove? Dajte no.

0
0

mogoče bi gdaj pogledal/a v yutub. Ful je nevarno če ne sprašuješ in ne narediš po pravilih

Lance Steward naprimer je pustil kamero da ga snema in ga je nekaj nevidnega vleklo iz postelje, nekaterim se je celo kaj hudega zgodilo po igranju. Ne samo njemu ampak vsej družini

Iz lastnih iskušenj ti povem, da se ni pametno zafrkavati

0
0

pac to si je negdo izmislu in reku da se tako lahko pogovarjas z duhovi. js sicer ne vrjamem v duhove ampak od mojega sosolca mama ki ji je umru mož pravi da se preko tega pogovarja z njim.

0
0

BTW Street Girl, ti si rekla: Iz lastnih iskušenj ti povem, da se ni pametno zafrkavati.
torej ti si se ze to igrala al kaj ???

0
0

ENAPAC nisem igrala, sem pa bila zraven. Čisto zraven plošče

0
0

Malo morje je ponarejenih posbetkov na to temo in jaz ne zaupam nobenemu tako, da ti odsvetujem iskanje po yt. Verjamem, da se take stvari lahko zgodijo, ampak internet velikokrat laže in, zato ne verjamem posnetkom.

1) Nevarno je, če se ne držiž pravil in, če duhov ne spoštuješ. Samo z eno majhno napakico lahko odpreš drugi portal ali pa se prikličeš kakšnega nezaželjena gosta…

2) Jaz bi na tvojem mestu pogledala po internetu res ne poznam nobene trgovine v Sloveniji, kjer bi lahko kupil takšen zadeve.

3) Posledice… Hmmm… Odvistno od tega kaj s ploščo delaš.

0
0

Street Girl oprosti ker sem radovedna ampak kaj se je zgodilo ko si bila zraven te plošče?

0
0

ja kaj se je zgodilo mene tud zanima?

Prikazujem 11 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*