0
0

Imam problem.V tem letu sem se zelo zbližala z eno od mojih sošolk in postali sva dobri prijateljici.Problem pa je da se ob njej obnašam čisto drugače kot z drugimi prijateljicami z drugimi se zafrkavam in sem sproščena z njo pa je to drugače kot da sem napeta in ne pokažem svoje osebnosti kot da sploh nimam karakterja.Ampak bojim se da če se bom obnašala tako brezvezno navadno se ne bo več želela toliko družiti z mano.Kako naj se pokažem tako kot sem in postanem bolj sproščena?

0
0

Predstavljaj si da je kot druge. Tudi meni se je to že zgodilo. Še več se druži z njo. Mogoče ji bi morala to povedati. Upam da sem ti pomagala. Sporoči mi če je kaj od tega pomagalo

0
0

Predstavljaj si da je kot druge. Tudi meni se je to že zgodilo. Še več se druži z njo. Mogoče ji bi morala to povedati. Upam da sem ti pomagala. Sporoči mi če je kaj od tega pomagalo

0
0

Še bolj se zbližaj z njo povej ji ta svoj problem. Najprej ji reči: nekaj ti bom povedala in obljubi da bova vseeno dobri prijateljici kot sva bili do zdaj. Nato ji povej da ob njej nisi to kar si in da bi rada to postala. In še naprej bi se rada družila s tabo, samo kot prava jaz. Upam da me sprejmeš takšno kot sem…

Poizkusi mogoče bo delovalo.

Prikazujem 3 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*