0
0

Zivjo imam 10 let in ogrommmmmmnnnoooooo problemov umpam na odgovore.
1. Zaljubljena sem v fanta 3 leta starejsega od mene (imel je 9-to punco)treniram gimnastiko in on tudi enkrat se je vrgel name in se obnasal kot da imava spolni odnos. Kaj mislis sem mu vsec in zelo si zelim bluziti z nim ce veste kaj to pomeni. 2. Ugotovila sem da podzavestno ali iz ljubosuja lažem prosim pomagajte kaj naj naredim?
3. Sem velika sportnica zelo močna in ravno prav vitka ter sodeč po mojih sosolcih in sosolkah tudi lepa. Veliko ljudi mi to zavida kaj naj naredim naj jih ignoreram ali se naj sama spremenim?
FUUULLLLLLL POMOCI RABIM PROSIM POMAGAJTE

0
0

to raje naslednjič napiši direktno teti justi razen če želiš da ti mi odgovorimo tu je link do tete justi upam da sem ti s tem kaj pomagala samo ni nujno da boš dobila odgovor saj teta justi prejme veliko pisem http://www.pil.si/teta-justi/

0
0

Poslušaj me
1. Problem:
Fantu v katerega si zaljubljena pokaži da ti je všeč bodi na primer njegova skrivna oboževalka

0
0

lahko jih ignoriraš ali pa se spremeniš, odvisno če si sebi všeč…glede laganja pa najprej še preden kaj rečeš razmisli…upam da sem pomagala 🙂

0
0

Imela sem enak problem samo da sem bila zaljubljena v enega sramežljivega fanta. To je bil velik problem. Pomagala mi je moja najboljša prijateljica. Dajala mi je nasvete in jaz sem jih upoštevala. Uglavnem svetujem ti da če imaš kako zelo dobro prijateljico ki ji lahko to zaupaš prosi njo ona ti bo pomagala. naprimer ona se začne z njim pogovarjat in postane zelo dobra prijateljica. Nato privleče njega in tebe da se še vidva malo pogovarjata. Veš torej da potem pride do stikov pa tega. ali pa rečeš da je izziv pa se po telefonu na klicu pogovarjaš z njim.

0
0

nikar se ne spremeni. čisto vseeno je kaj si drugi mislijo o tebi. všeč pa moreš biti najbolj sama sebi. tudi jaz sem bila zaljubljena v nekega fanta ki naj bi imel že punco, nato pa sem čez čas ugotovila da je pravi neumnež

Prikazujem 5 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*