0
0

Heyyy jaz imam 2 karti za soy luna koncert če katera želi naj napiše jaz

0
0

Dobite vse

0
0

RES SI ZELOOOO ŽELIM IT

0
0

kako dobimo vse ne razumem:=

0
0

Oj
Tudi jaz ne razumem kak dobimo vse.A mi plis poveš.Kera je vrsta pa a karto prodaš ali jo oddaš?

0
0

Siguren nas je nahecala

0
0

ŽIVJO mi nimamo dovolj denarja da bi si kupili karto soy luna a si neskončno želim verjetno mi ne verjameš ker verjetno misliš da se prilizujem ampak to je res če hočeš mi lahko pošlješ karto ki si jo neskončno želim hvala če jo hočeš dati meni mi javi v klepetalnico pil čav 🙂

0
0

Jaz bi rada karto ker je se nimam un mi je mami noce kupiti. Prosim daj jo meni. Katera vrsta pa je in ali jo podaris ali prodas

0
0

Ali jo lahko prosim daš meni ne moremo si jih privoščiti ker je samo mami zaposlena pa se to ima 800€ plače oči pa gre kar tako popravljat vodovodne inštalacije zato bi te zelo prosila da jo daš meni drugače imamo televizijo pa še to je tista stara škatla imamo računalnik najbolj staroselci ki nalaga 50 let sicer nimam telefona imamo samo domačega in mami pa oči imata takega na tipke zelo bi ti bila hvala znesek če mi jih podariš

0
0

Hej!
Sem velika fenica so Lune.Na koncert gredo vse moje sošolke in si želim iti tudi jaz pa mi starši ne želijo kupiti karte.Prosila bi te da bi jo dala meni.Hvaležna bom!

0
0

Js bi fuuuul rada šla…kira vrsta pa in kater sedež

Prikazujem 10 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*