0
0

Hoj kdo bi se mi pridružil na večernem klepetu od 21:00 pa do….. sploh ne vem do kdaj se danes in jutri ker v torek bom mogla spat ob 21:30 pa tko
Še vidimo zvečer

0
0

i can

0
0

jaz lahko upam da nas bo čim več z vseh koncev Slovenije
hoj Steet Girl mene zanima samo ker predmet mi priporočaš na virtualni bradavičarki ker jaz se nemorem odločt prjavljena pa sem za naslednje leto

0
0

Ej Emica baje da si ze prijavljena kot učenka… in že začneš k sm še mal okrog sprašvala… :/ drgač pa so men priporočal:
Letenje
Spreminjwnje oblike

Na zmajeslovje pa res ne hodt (haha) baje da je ful zafrknen profesor.

Kar se tiče chata pa jst 1000% pridem.

0
0

Cool hvala Warrior

0
0

Pa Warrior men so na mail napisal da se pouk začne z 1.septembrom
Nevem kaj so teb drugi rekel sam men so tko napisal

Pouk se začne s 1.septembrom do takrat še lahko zabavaš na forumu ali klepetalnici z drugimi člani virtualne bradavičarke

0
0

Ja meni so tudi ampak baje da se že začne…Pa kot kaj si prijavljena jaz sem kot Lindsay Haldorsen v modrem domu sem (v vrančku 😉 )

0
0

Eh jst bom kr začela tud če je drugače… saj 50 točk ni tako težko dobiti.

0
0

jaz sem kot Violet Star v Phifphufu

0
0

Okj bom pogledala

0
0

Kaj danes? A vi za Silvestrovo ne ‘praznujete’?

0
0

Jaz tudi lahko… kako ste kaj, kako boste praznovale silvestrovo?

0
0

Ubostvu jst za silvestrovo sam čakam da mine… Starši povabijo prijatelje ki mi grejo naživce in so tko glasni da ne slišiš televizije v spalnici staršev ne moreš normalno brati knjigo… tko da bo fajn klepetat tuki 🙂

0
0

ja mi bomo doma pa gledal smrkce 2 ja vem da je otročje sam če maš 2 leti pa pol starega bratca morš to gledat pa pol še silvestrski pozdrav tko kvsak let pa oči bo nekaj spekel pa mel bomo tako manjšo pogostitev vmes se bom kej dopisovala

Prikazujem 13 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*