2
0

Povejte, kakšna so se vam zdela vprašanja na tekmovanju iz Vesele šole 🙂

0
0

Ful je bilo dobro! Prva stran je bila preprosta, zadnja pa ne

0
0

ojooj, meni je blo groooznoooo!!! Saj sem rešla pravčas ampak se mi zdi vse narobe! A ze ma kdo rezultate? so ze vidni??

0
0

Bilo je malo tezko ampak zelo zanimivo

0
0

Letos je bilo lažje kot zadnja leta,škoda pa je da ni več logične uganke.

0
0

Meni so se letošja vprašanja zdela precej lahka. Test sem rešil ful hitro…

0
0

lumos se strinjam ampak vseeno so bila nekatera za razmisliti in je bilo zabavno. Nisem čisto prepričana vase, da sem tako dobro reševala kot sem imela občutek.

0
0

tudi jaz sem pogrešala logično uganko in tisto v angleščini je bilo težje kot recimo lani pa še manjše je bilo napisano.

0
0

Zdela so se mi vredu, nekaj jih nisem znal za kar je verjetno krivo, da se nisem veliko pripravljal…Mogoče kdo ve kdaj bodo objavljeni rezultati?

0
0

dobro samo kje je bil izumljen prvi kompas? jaz sem odgovorila na kitajskem

0
0

Men je tudi šlo dobro.Najbolj mi je bila všeč tema ZELIŠČA.

0
0

Rezultate mas na dmfa…na prijavnici k ti je dala ucitlca mas username pa pass in pac npiss v brskalnik dmfa rezultati in odpres stran, tm prepiss iz listka in vids tocno use po nalogah 🙂

0
0

Meni ja šlo kr dobro

0
0

Malo je bilo teško ampak sem prišla do konca

0
0

niso bila pre tezka a lahka pa spet ne

0
0

Meni se je letos zdelo kr tezko prejsnja leta je blo lazje. Pa jaz si zapomnim use razen imen in letnic blo pa kar nekaj nalog kjer si mogel napisat ime. Drugace pa super kot vednoo.

0
0

Meni je šlo dobr, upam da grem naprej. VŠ je ful kul!

0
0

kot je rekla Reya. je blo težje kot prejšnja leta, sem pa pogrešala kakšno logično nalogo ali pa kakšno premetanko.

0
0

Jst sm osmi razred in na nasi soli so ze rezulatati. Imela sem 42 točk. A je to dobro? Kolko tock ste imeli pa ostali?
Ps.: Tudi jst sem pogresala logično nalogo.

0
0

Meni pa je bilo to leto lažje kot prejšnja leta

0
0

RES JE BILO SUPER! Zadnja stran je bila sicer težka.

Prikazujem 20 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*