0
0

kaj če bi si dopisovali na kakšni drugi temi. jaz živim v kamniku.

0
0

lahko ja…

hm,kera je tvoja naj pevka,naj pevec,naj igralka,naj igralec,tvoje priljubljene pesmi,tvoja najljubša barva in žival…

a maš kakšnega bratca ali sestrico,v kerem razredu si…

moje naj pevke so taylor swift,katy perry,ariana grande,adele…
naj pevci so psy,justin bieber,michael jackson,ed sheeran,luis fonsi,shawn mendes…
moje priljubljene pesmi so:roar,blank space,despacito,shape of you, santa tell me,bad romance…
men so vse barve ušeč in tudi živali so mi ušeč vse razen pajkov,komarjev,os,polžov…drgač se bi pa takoj odločla za mačke,tigre in pse-mladičke
jest mam mlajšega bratca,mlajšo sestrico,starejšega brata in starejšo sestrico

sem v 7.d razredu(učasih sm bla a pa so nas pol na začetku3.r. prestavili zarat št.učencev) 🙂

🙂

0
0

igralec mi je joe pesci in tolga tekin
igralki pa nursel kose in alina boz

0
0

naj pevka je zendaya,taylor swift, rita ora… naj pevec je ed sheeran, shawn mendes… naj igralka dove cameron, zendaya, sofia carson… naj igralec zac efron. moje priljubljene pesmi havana, new rules, roar…moji najljubši barvi temno modra in črna. žival pa kit, delfin, degu, pes, mačka…imam mlajšo sestrico. ali gledaš soy luna,ker je tvoj najljubši film , katera pa najljubša serija.

moj film descendants 2,največji šovmen, serija pa liv in madie, the lodge.

0
0

a napišeš telefonsko?

0
0

cooooll,no podoben kt pa pr men,haha
gledam soy luna in mi je med naj serijami poleg tega so mi všeč še usodno vini,reka ljubezni,štorija,gorski zdravnik,tuje življenje in na nickelodeonu serije pa na disneyu sploh pa tam ka igra zendaya ja!

filmi so mi sam doma vsid eli,enderjeva gra,kradljivka knjig,kekec …

ja tega descendans sm tut gledala!! dobr je,haha 🙂

Prikazujem 5 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice*