Bilje nje v zaslon
5
Enajsta enajstka
hi to je moja risba za rubriko odraščanje na temo buljenje v zaslon.
Hope you liked. :point_right::point_left:
Hope you liked. :point_right::point_left:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zlo dobro si narisala!!!:sparkling_heart: Imaš moj lajk:kissing_heart:
2
Hvala
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odlično rišeš!:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Voooov nice ideja tako pa horoskopi sori da nisn komentirala tam
2
Lol
Se je ok me veseli da so vam moje sisbe vsec drgac pa poglejte se v SLIKE NARAVE tam sem tit dala gor neki no velik pa v RECEPTI ZA MAFINE tut hvala ce bote
Moj odgovor:
boby32
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
majhna težavica
Sem Luka in hodim v 8. razred. Zadnje čase mam malo problem s prijatelji. Včasih delajo take neumnosti, da mi sploh niso všeč, pa me pol prepričujejo, da naj še jaz zraven. Ne bi rad izpadel brezveze ali pa da bi me pustili iz družbe, ampak tud nočem delat stvari, za kere vem, da niso ok. Zarad tega mam včasih občutek, da me ne sprejmejo čist v družbo in pol ne vem, kaj nej nardim.



Ilustracija Pilove rubrike