Ekran
10
Heyy, no....tudi jaz zelo rada rišem v prostem času...še vedno vadim, ker pač slike niso ravno lepe....kakšna se posreči, druga ne XD. kakorkoli, že 3 leta hodim na slikarsko šolo, tako da sem se opogumila in objavila. Aja, in narisala sem za rubriko Ekran. Je zlatolaska, ker imam zelo rada disney princesse in jih velikokrat rišem...Haha preveč nakladam XD. Tuki je slika:
Hope u like
P.S.: Obraz je čudn....
Lp, PK
Hope u like
P.S.: Obraz je čudn....
Lp, PK
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Aja, se opravičujem za tok slabo kvaliteto slike...slabši telefon mam... :/
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Full lepooo!!!!! Zelo mi je všeč! Pravi talent si!!!:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
a je to zlatolaska?????????
obraz je malo drugačen ampak ti si tak velik talent, res vau!!!!!!!!!:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
obraz je malo drugačen ampak ti si tak velik talent, res vau!!!!!!!!!:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
0
Koki🐦
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sori za več vprašajev in klicajev!:pensive:
0
Koki🐦
Moj odgovor:
Oli
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Tek
hejjj
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)



Ilustracija Pilove rubrike