Šnofi in Pepca!!!
20
Prerisala sem Šnofija in Pepco iz prve strani.
Upam da vam je všeč.
Lajkajte in komentirajte:stuck_out_tongue_winking_eye:
Lp Love Book
Upam da vam je všeč.
Lajkajte in komentirajte:stuck_out_tongue_winking_eye:
Lp Love Book
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo lepo!!!🧡:yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:🤎:black_heart:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lepo!
Všeč mi je!
Všeč mi je!
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oprostite ker sem objavila dvakrat
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Upam da vam je všeč in da mi boste še vseeno všečkali in komentirali ker bi mi to veliko pomenilo
hvala že v naprej
lp love book
hvala že v naprej
lp love book
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz nebi mogla tako narisati, bravo:grin:
1
pepca
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
meni je zelo všeč:stuck_out_tongue_winking_eye:
1
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help



Ilustracija Pilove rubrike