Šnofi in Pepca kot človeka
7
Hej, vem da tole ni lih ilustracija PILove rubrike ampaj vseeno... tukaj sta! Šnofi in Pepca kot človeka!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nocem bit nasramna anpak jst sem nardila podobno stvar
Drgac pa lepo
Drgac pa lepo
1
to je shark girl ne prijavljena
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oz. nisem hotla fejkat
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Sej lahko naredi več pilovcev Šnofija in Pepco kot človečka ali karkoli drugega. Zelo lepo si narisala:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
1
Moj odgovor:
boby32
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
majhna težavica
Sem Luka in hodim v 8. razred. Zadnje čase mam malo problem s prijatelji. Včasih delajo take neumnosti, da mi sploh niso všeč, pa me pol prepričujejo, da naj še jaz zraven. Ne bi rad izpadel brezveze ali pa da bi me pustili iz družbe, ampak tud nočem delat stvari, za kere vem, da niso ok. Zarad tega mam včasih občutek, da me ne sprejmejo čist v družbo in pol ne vem, kaj nej nardim.



Ilustracija Pilove rubrike