hejj,
pa še koledar pa za prvi teden<3 za druge tedne pa ne bom objavila kr je zlo podobno.
kako se vam zdi?
uzivejtee
<33
pa še koledar pa za prvi teden<3 za druge tedne pa ne bom objavila kr je zlo podobno.
kako se vam zdi?
uzivejtee
<33
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Aaaaaa zakva je to tok prfekttt:heart_eyes::kissing_heart:
Ful lepo<33:wink:
Ful lepo<33:wink:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sori ker bolj posvecam pozornost tvojim prstom, namesto journalu, ampak morm rect da mas ful lepe prste skupi z nohti🥹
in jaa, ful lepo jee (lovam pisavoo), maybe dobivam tud js motivacijoo<3
in jaa, ful lepo jee (lovam pisavoo), maybe dobivam tud js motivacijoo<3
0
ahh, hvalaa<3 drgac to da mam lepe nohte mi tut ful pomen<3
omg, ja, to si želim, da koga navdusim nas bujoti<3, hvalaa<3
omg, ja, to si želim, da koga navdusim nas bujoti<3, hvalaa<3
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(49)
Enako kot prej.
(51)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(44)


