Gozdne jagode
13
Ola! Ka je še kdo tuki nor na gozdne jagode? Ker js jih obožujem! Glih sm jih pri babici nabirala.:yum:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Njamaaaa :heart_eyes::heart_eyes:
Pa ful lepo je slikano!!
Pa ful lepo je slikano!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oj! A to si ti slikala? Ker je noro lepo!!!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jsjsjs! obožujem!
1
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help


