hejjj vidla sm da ze sto let nism nc objaula guys helppp. no jaa nou deu je tukii <33
jopca: about you
hlace: h&m
pa se labela pa jbl slusalkee
hope u like itttt se vidmo u naslednem deluu:heart:
jopca: about you
hlace: h&m
pa se labela pa jbl slusalkee
hope u like itttt se vidmo u naslednem deluu:heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
iiii smash obožujm to labelo<3333 pa outfit itk<3
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
lovamm
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
woo very nice :fire::heartbeat: lovam lov juu
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ful lep oufitekkk<3 hlace so mi zelo vsec in labela tudd
a mi lahko mohoce napises kje si kupila te slusalke pa kolko so stale? full si jih zelim sam nevem ce mi bodo starsi pustili:/ potrebujem ene cenejse in kvalitetne:)
a mi lahko mohoce napises kje si kupila te slusalke pa kolko so stale? full si jih zelim sam nevem ce mi bodo starsi pustili:/ potrebujem ene cenejse in kvalitetne:)
1
aww tysm <333
jaaa ejj tele slusalke so jbl tune 770 nc iskreno so mi top kupla sm jih pa v mullerju v avstriji kr so tm stale sm 75 eur tu pa jih dobis za 130 eur tkda se tm vlk bolj splaca😅💞 jih priporocamm
jaaa ejj tele slusalke so jbl tune 770 nc iskreno so mi top kupla sm jih pa v mullerju v avstriji kr so tm stale sm 75 eur tu pa jih dobis za 130 eur tkda se tm vlk bolj splaca😅💞 jih priporocamm
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uuu, kok lepoo:heart_eyes::heart_eyes: hvala da si končno objavla nov del🫶
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
niceeeeeeee
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ahh to je tok aesthetic pač halooo:pray::sob: Ress ful kjut pa tak cozy vibe like girl ti maš d best oblačila pač fr🤭:heart_eyes:🫶
Lov u:kissing_heart:
Lov u:kissing_heart:
1
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(49)
Enako kot prej.
(51)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(44)


