snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Hvalilnica: Prosm da mi odgovorite

Prosm da mi odgovorite

1
blabla
Ojla. Kaj točno se lahko objavla v hvalilnici(njen namen) ?

Hvala za odgovore.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
v hvalilnici lahko objaviš fotografijo/ risbo. "namen" hvalilnice je, da objavišsliko, ker je na drugih fourmih ne moreš, razen, če si naročen/ a na revijo PIL.
lp twy <33
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
piše ti desno od objav:
Hvalilnica - Navodila
Hvalilnica je namenjena temu, da ostalim poveste ali pokažete (skoraj) karkoli iz svojega življenja in da drug drugega pohvalite.
PRAVILA:
Prepovedano je žaljenje in razkritje ali pozivanje k razkritju identitete. Na fotografijah je prepovedano objavljati slike svoje postave, pa tudi stopal in spodnjega perila: res ne želimo čudaških obiskovalcev.
POMEMBNO: Če naletite na kakršnokoli neprimerno objavo, kliknite na kolešček v spodnjem desnem kotu objave in izberite možnost "Prijavi". Tako nam pomagate našo stran ohranjati prijetno in varno!
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Se strinjam s Fangirl.
2
 
Heart1

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Hvalilnica


Objava:

Risanje<3 17. del

Ogledov: 21 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Risbice iz dolgčasa 1. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Roadtrip 2. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Roadtrip 1. del

Ogledov: 69 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

RI(ngaringa raja<3)SBICA😑 4. del

Ogledov: 87 Odgovorov: 2
 
11
💖⭐ potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Motnje hranjena

Moj eating disorder se mi ful slabsa in nevem kaj naredit. Odzmeri sm mela neke tezave s hrano ma ne take, potem konec februarja sm za tko 1 teden imela zelo slabo (300 kalorij na dan, 10 000 korakov vsak dan+ treningi...) pac blo je ful extremno dokler nism uni vikend bingala in pojedla ful ker pac nism upala vec. No ja in potem ko sm tolko pojedla sm mislna pac da nimam vec ed zaradi tega ker sm pac itak ful pojedla in izgubila kontrolo, zdaj sm pa opazla da me od konca februarja sploh ni pustil moj ed in mi ni zapustil mojih mozganov in se mi zdi kot da je nekaj narobe z mano in da nikoli ne bo sel zares proc.
Opazla sem da sploh nemorem jest brez krivde, se omejujem, imam pomisleke da bi bruhala potem ko pojem (samo enkrat sem zares ker ponavadi mi ne uspe kot npr. zdaj ko sm poskusla ker sm izgubila kontrolo in pojedla ful piskotov).
Vsak dan se morem neki premikat in naredit dovolj korakov in zapolnt vse 3 krogce na moji uri (so pac ce si dosegel cilje telovadbe danes).
Pac prvo sm nekako obvladovala to in sm si mislna da itak lahko neham in sm tudi to mislna pac da bi zgubila nekaj kg in prsla pod 50kg (nic extremnega samo tko 48,47kg).
No ja in zdej je v mojih mozganih in nemorem nehat in se mi zdi kot da nebom nikoli za res recovala.
Pac moja mama in najboljsa prijateljica sta ze malo opazli takrat februarja ampak potem ne vec in so obedve mi govorile samo ku sumijo neki in da ce dovolj jem... Ampak nobena me ni uprasala a sm okej in take stvari.
Nocem nobenemu povedat zato tudi pisem sm ampak ja oprosti ker pisem tako dolg spis.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

Lahko prosim slovar?
 
bbyyy to je tak lepo pa ful lepo si narisala ...
 
nisem fan ampak so kjut. sova zmaga🩷
 
Omg človk! Kak? Brez besed! Velik lepše je ...
 
ooooooo ful lepooooooooo!!!!
 
woww ful lepo še nared kej takega
 
1051 guysss mamo tooo
 
ojj js tut igram violino
 
a mi poveš pod kakim kotom si risala?
 
fulll dobr... pa še kr ne razumem lak se ...
 
aaa ful je kjutt