ZA PIL... IDEJA ;)
15
Torej.
V123 je nekaj objav nižje dala sliko starejšega pila ki jo je našla pri babici.
Jaz pa sem dobila idejo.
Lahko bi....... lahko bi Pil ob kakšni posebni obletnici ali pa kar tako izdali posebno stevilko, ki bi izgledal tako kot so izgledali tisti prvi Pili.
Če pa vam ideja ni všeč, ali pa ni izvedljiva, pa bi lahko vsaj napisali članek o tem kako se je pil razvijal skozi leta.
Pilovci, povejte če so vam ideje všeč.
Aja in mogoče bo ta objava (ce ne bo dobila pozitivnih komentarjev) čez nekaj dni izbrisana, ker nekatere moje ideje se mi sprva zdijo genialne, čez nekaj ur ali pa dni pa so mi te iste ideje... za v smeti :)
Lp, No Name
V123 je nekaj objav nižje dala sliko starejšega pila ki jo je našla pri babici.
Jaz pa sem dobila idejo.
Lahko bi....... lahko bi Pil ob kakšni posebni obletnici ali pa kar tako izdali posebno stevilko, ki bi izgledal tako kot so izgledali tisti prvi Pili.
Če pa vam ideja ni všeč, ali pa ni izvedljiva, pa bi lahko vsaj napisali članek o tem kako se je pil razvijal skozi leta.
Pilovci, povejte če so vam ideje všeč.
Aja in mogoče bo ta objava (ce ne bo dobila pozitivnih komentarjev) čez nekaj dni izbrisana, ker nekatere moje ideje se mi sprva zdijo genialne, čez nekaj ur ali pa dni pa so mi te iste ideje... za v smeti :)
Lp, No Name
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Meni se zdi res super ideja!
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
)nn, ti si zakon! Ful dobra ideja!! Upma, da se Pil strinja.:upside_down:
ly,
M;)
P.S. Poglej objavo na mojem profilu za vaju z Begi (mogoče je še ne bo gor ko boš vidla tole, ker jo grem zdle pisat XD:relieved:)
ly,
M;)
P.S. Poglej objavo na mojem profilu za vaju z Begi (mogoče je še ne bo gor ko boš vidla tole, ker jo grem zdle pisat XD:relieved:)
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja, zelo zanimiva ideja, bi imeli malo nostalgičen Pil za naše starše:laughing:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sej je vredi ideja tt men je vsec sam je pa res mogoce ni izvedljivo
0
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwjSpcDY946VAxV3nYMHHcM2K60YACICCAEQABoCZWY&co=1&


