MED JEDJO
“Očka, očka,” je zavpil Andrej sredi kosila.
“Med jedjo se ne govori,” ga je ustavil očka.
Ko so pojedli ga je vprašal:
“Kaj si mi hotel povedati prej?”
“Zdaj je že vseeno, polža, ki je bil na solati si že pojedel.
PRIJATELJI ALI SOVRAŽNIKI?
Na bojišču si vojak z daljnogledom ogleduje okolico in zavpije:"Vodnik! Približujejo se nam vojaki s tanki!""So prijatelji ali sovražniki?"
"Verjetno so prijatelji, ker vozijo tako skupaj!"
PILOT
Pilot vabi obiskovalce na skok s padalom!“Koliko stane en skok” vpraša Karel.“Dvesto evrov!” “Kaj pa če se mi padalo ne bo odprlo?” “Potem vam vrnemo denar!”
PAMET
Žena reče možu:
– Najin sin je zelo inteligenten, sigurno je dobil pamet od mene!
Mož odgovori:
– Se strinjam, meni je pamet ostala.
OPONAŠANJEPTIČA
V cirkus je prišel možak in se ponudil direktorju:
“Znam oponašati ptiča.”
“To zna skoraj vsak,” ga je zavrnil direktor.
“Pa nič,” je dejal možak in odletel skozi okno.
“Očka, očka,” je zavpil Andrej sredi kosila.
“Med jedjo se ne govori,” ga je ustavil očka.
Ko so pojedli ga je vprašal:
“Kaj si mi hotel povedati prej?”
“Zdaj je že vseeno, polža, ki je bil na solati si že pojedel.
PRIJATELJI ALI SOVRAŽNIKI?
Na bojišču si vojak z daljnogledom ogleduje okolico in zavpije:"Vodnik! Približujejo se nam vojaki s tanki!""So prijatelji ali sovražniki?"
"Verjetno so prijatelji, ker vozijo tako skupaj!"
PILOT
Pilot vabi obiskovalce na skok s padalom!“Koliko stane en skok” vpraša Karel.“Dvesto evrov!” “Kaj pa če se mi padalo ne bo odprlo?” “Potem vam vrnemo denar!”
PAMET
Žena reče možu:
– Najin sin je zelo inteligenten, sigurno je dobil pamet od mene!
Mož odgovori:
– Se strinjam, meni je pamet ostala.
OPONAŠANJEPTIČA
V cirkus je prišel možak in se ponudil direktorju:
“Znam oponašati ptiča.”
“To zna skoraj vsak,” ga je zavrnil direktor.
“Pa nič,” je dejal možak in odletel skozi okno.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hahahahaha
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
dobre so
kje ti najdeš te vice?
kje ti najdeš te vice?
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobri vici:joy::joy::joy::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobri vici. Vseeno bi bili bolj zanimivi če bi se jih sama spomnila.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
0
GP21
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help



Igralnica