Ahoj!
4.del!!!!!
Današnja tema je nasilje v družini.
Starši oz. sestre in bratje te nimajo nobene pravice verbalno žaliti, ali še huje fizično obračunavati s tabo. Poiskusi se jim zoperstaviti. A v mejah normale. Vedite da pogovor ponavadi najbolj zaleže. Dajte jim vedeti, da to kar počnejo ni prav. Probajte tudi premisliti ali vi kaj delate narobe(če delate ne misliti da si takšne kazni zaslužute).A če ti ne pomaga se pa kar malce zaderite. Vredno je poskusit, čeprav boš povsej verjetnosti kaznovan. Če nimaš poguma da se staršem zoperstaviš poiskusi povedati osebi, ki je vredna zaupanja( npr. svetovalna delavka, prijatelji, stari starši). Povej jim svoje težave. Vedi da te bodo podpirali in težavi prišli do dna. Lahko tudi poskusiš s TOM telefonom. Tam te bodo poslušali. Mogoče vam bo tako lažje saj osebe neboste videli. V najslabšem primeru se obrnite na varuha človekovih pravic. Ta bo zadevi prišel do dna.
Takole, to je to. Upava, da vam bo ta blog koristil(oz. ga ne boste potrebovali v resničnem življenju).
Auf Wiedersen
4.del!!!!!
Današnja tema je nasilje v družini.
Starši oz. sestre in bratje te nimajo nobene pravice verbalno žaliti, ali še huje fizično obračunavati s tabo. Poiskusi se jim zoperstaviti. A v mejah normale. Vedite da pogovor ponavadi najbolj zaleže. Dajte jim vedeti, da to kar počnejo ni prav. Probajte tudi premisliti ali vi kaj delate narobe(če delate ne misliti da si takšne kazni zaslužute).A če ti ne pomaga se pa kar malce zaderite. Vredno je poskusit, čeprav boš povsej verjetnosti kaznovan. Če nimaš poguma da se staršem zoperstaviš poiskusi povedati osebi, ki je vredna zaupanja( npr. svetovalna delavka, prijatelji, stari starši). Povej jim svoje težave. Vedi da te bodo podpirali in težavi prišli do dna. Lahko tudi poskusiš s TOM telefonom. Tam te bodo poslušali. Mogoče vam bo tako lažje saj osebe neboste videli. V najslabšem primeru se obrnite na varuha človekovih pravic. Ta bo zadevi prišel do dna.
Takole, to je to. Upava, da vam bo ta blog koristil(oz. ga ne boste potrebovali v resničnem življenju).
Auf Wiedersen
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super blog:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:Na srečo, niomam problemov te vrste.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super blog da ti mislit in ti lahko zlo pomaga
0
Moj odgovor:
Popškorn
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Prejrana
js mam tako tezavo fa sm prehranjemea in podhranjena skp, zato vas prosim da me ne klicete popškorn. ampak ne , heci na stran to je dajansk moj problem. pac js sm ful suha ampak debela hkrat, majkemi. ko sem pogledam v pon v spegl sm debela v petek pa suha. a to je normaln, pa a ama js motne prehranjevanja. mogoc pa sam rabm spegle hval za razumevanje
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
O maj gad kok lovam js sem isto lani naredila ...
zeloo pregleden in fuul dobri nasveti! ko ...



Pilov blog