snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Caty blog

Caty blog

8
cat
Pozdravljeni spet na mojem blogu!
No, ali se vam je že kdaj zdelo, da ste mislili, da ste z osebo neločljivi, pa ste se smrtno skregali?
No, jaz sem se. Danes!! Bom kar napisala, saj mi je potem lažje pa še sveže je.

Torej! Odšli smo na pohod. Moja najboljša prijateljica, mi je že nekaj dni najedala ker se nisem razumela z njeno prijateljico (recimo ji N). Samo zaradi nje, sem pristala, da se bomo danes družile. Nisva se prenesle zaradi spora. N je mojo najboljšo prijateljico (v nadaljevanju G) »oboževala«. Jaz pa nje (N) ne. Kradla mi je G. Po cele dneve se je družila samo z njo. Počutila sem se odrinjeno.
Danes je od jutra bilo vse ok. Zapleti so se že delali pri odhodu iz šole, ko bi morali biti v paru, me pa smo bile 3. Po poti se je pogovarjala (prib. 500 m) z mano, potem pa kar naprej z N. Odšla sem malo naprej, pa sploh ni opazila!!
Ko smo prispeli, do postaje z malico, pa se je začelo. Že prej sem se družila z drugo oz. A, G pa me je vprašala ali sem žalostna. Nisem ji odgovorila. Ko smo pojedli malico, pa sem malo sama hodila naokrog, malo z A, veliko pa z E (moja prejšnja BFF) in z L (njena zdajšnja BFF). Svetovale sta mi, naj G pustim, saj je L že imela takšno izkušnjo. E mi je predlagala naj moja BFF postane A, saj sva se dobro razumeli. Nisem točno vedela, kaj storiti a vedela sem, da imata prav. Nekaj časa sem se obotavljala, kako naj A to povem. Pred tem, pa mi je G nekajkrat prišla reči, naj se z N pobotava. Takšna zgodba je že bila, nisem je hotela ponavljati. Uslugo mi je naredila L in šla do A ter ji povedala. A je bila vesela, ostala pa je še G!! Kaj zdaj? L se je spet ponudila ampak ne. Jaz sem to povedala A-jini prejšnji BFF, ona je šla G. Od daleč sem opazovala to.
L in E sta prišli do mene in rekli, da jima je G rekla, da se mi zahvaljuje, ker sem ji uničila dan. To se je nadaljevalo s tem, da sta L in E tekali od ene do druge, nakoncu pa je G prišla k meni.
Rekla je, da si tega ni želela in če bi bila njena prava prijateljica, bi jo razumela. Seveda se je okoli nabralo pol razreda. Rekla sem, da jaz nočem biti spet N-jina BFF in da sem to prejšnjič naredila zaradi nje. Še nekaj časa me je skoraj že zmerjala, nakoncu pa se ji ni več dalo (?) in je na srečo odšla.
Ona žalostna in čemerna, jaz pa novim prijateljstvom naproti.
Bilo je še nekaj zapletov ampak nič pomembnega.
Zdaj sva z A BFF pa da vidimo kako bo.
Mogoče si bom enkrat v prihodnosti vzela čas, da vam napišem prejšnje nesporazume z N ampak verjetno ne.
Imaste tudi vi podobne izkušnje? Kaj želite naslednjič?
Zapišite v komentarje!!
Lp cat :kissing_heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ola! Samo ena stvar; mislim, da bi moral a naslednjič G vse sama povedati, ker bi bilo vse skupaj mirnejše... Samo tako. Drugače pa SUPER blog!
3
 
I love book
cat
Hvala. Na koncu sva se osebno pogovorili 😶 ne prav lepo!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
dobra in zanimiva objava:) lahko si ogledas se moj blog https://makeupobsedenka.blogspot.com/?m=1
2
 
Blogerka
cat
Hvala ti! Bom šla pogledat, spremljam pa ga že od prej 😉
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zanimiva zgodba. Vmes sem se začela smejati, zaradi poplave G-jev in N-jev... Bom spremljala tvoj blog.
Sicer pa sem jaz v tretjem razredu imela podobno izkušnjo s tem da sta sem in tja hodili dve sošolki ker se je nekdo skregal... To se mi zdi tako daleč pa vendar mi je vsakič smešno ko pomislim zakaj smo si bile v laseh...
2
 
cat
Hvala ti
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Fulkrat:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:
1
 
Giny
cat
:) Hvala, da si prebrala!!!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov blog


Objava:

Crush problems 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

୧playlist ୨ᰔ 1. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Aesthetic girly blog 1. del

Ogledov: 92 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Varovanje okolja 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Girl's💖 1. del

Ogledov: 75 Odgovorov: 5
 
4
Objava:

Recepti

Ogledov: 62 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Puppy Blog 1. del

Ogledov: 85 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

my wish list<3

Ogledov: 124 Odgovorov: 4
 
7
Oli potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Ljubezen sola prosim pomagaj

hejjjj
js sm stara 14 let in se mi zadnje case tk nc ne ljubi ne ljubi se mi ucit ne telovadit zaljubljena sem v enega fanta ki je starejsi in mi je ze od skoz usec ampak fora je da ko ga srecam zdej nimam vec obcutka da sm zivcna ali da imam metuljcke v trebuhu sevedsa me se zanima a nekoliko manj kaj naj naredim pac vrada bi bla v njega sam nevem zdej me pa zanima se kk se nej ucim za npz in vse to pac v sredo popravljam anglescino in mamo ful besedil kk nej se vse naucim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(49)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(60)
Ne preberem Ti&jaz.
(20)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hvala ali me lih poklices???????
 
jssss zkj
 
uredu zgodba. samo zakaj pošeš bse po angleško ...
 
full dobr, res kovan, kakooo:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
Bahahahahahah:joy::joy::smiley:
 
Hej, ti si zelo talentirana. Upam, da njeno ...
 
Bahahahahahahaahahahahaahhahaahah me whit ...