Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Glasbeni blog 8. del

Glasbeni blog 8. del

3
Pozdravljeni!
Tukaj je že 8. del mojega bloga (ne morem verjet, da to sploh še pišem)
Danes bo še en glasbeni intervju in tokrat z mojo super duper profi prijateljico... bobne prosim:drum::drum::drum::drum::drum::drum::drum::drum:
eno in edino Bego! (ne begi ampak Bego)

Že v naprej se ji zahvaljujem, da je tako lepo že vse spisala, da nič ne rabim lepit itd.
Uživajte v intervjuju:

flamingo: Hojla Bego:heart::bird:!
Bego: heeej flamingo:heart::bird::grin:

flamingo: Vprašala te bom nekaj glasbenih vprašanj.

Bego:Oki doki pa začniva.:slight_smile:

flamingo: Koliko si stara in v kateri razred hodiš?

Bego:To bo večna skrivnost, ampak ne skrbi, še vedno sem v osnovni šoli:wink:. In odličnjakinja sem.

flamingo: Ali kaj igraš? Če, koko dolgo že?
Bego: Zdaj ne igram nič. Sem si pa zmeraj želela violino. Aja in hvala, da si me spomnila, sošolec, mi je obljubil, da me bo naučil igrati klavir:musical_keyboard:.

flamingo: katera ti je bila pa najljubša pesem, ki si jo igrala oz. jo mogoče še.
Bego:Little little twinkle star:star2:, ali nekaj takega, ker je to edino, kar mi je vspelo pravilno zaigrati.

flamingo: Katera ti je najljubša pesem?
Bego:Mali jelenček rudolf:deer:, vem otročje ampak je fajn pesem. So pa mi všeč tudi blinding lights- the weekend, in some say- nea!, in fly above-mahmut orhan, in še dosti več.

flamingo: Kateri ti je njljubši pevec/pevka?
Bego: Uf, preveč jih je:sweat_smile:.

flamingo: Kateri je tvoj najljubši izvajalec? (ki igra neko glasbilo npr. violino...)
Bego: Moja dva sošolca, ki igrata klavir:musical_keyboard:.

flamingo: Kateri GLASBENI film ti je všeč(v katerem so pesmi npr. frozen)?
Bego: The gratest show man, ali nekaj takega.

flamingo: Hvala da si si vzela čas:slight_smile:
Bego:Ni zakaj. Moja super profi naj prijateljica.

Upam, da ste uživali v intervjuju

In še njene priporočene pesmi:
Maroon 5 - Memories
https://youtu.be/SlPhMPnQ58k

Melanie C-First day of my life
https://youtu.be/W9n5AkJU-so

Astronomia- Tony Igi
https://youtu.be/iLBBRuVDOo4

Hvala, da si prebral/prebrala
Lp. fla:heart::bird:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo dobro
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super ai to naredila. In moje tri priporočene pesmi so Maroon 5 - Memories in Melanie C-First day of my life, in Astronomia- Tony Igi

Hehe hvala :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heartpulse::heartpulse::hearts::hearts::blue_heart:🧡:green_heart::heartpulse:
In oprosti, ker sem pozno odgovorila
In te lahko še jaz intervjuvam?
In ni zakaj.
Lp,
BEGO :heart::bird:
2
 
Seveda me lahko<3
Napiši na smetko
Lp. fla ❤🦩
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov blog


Objava:

Za igro od C🍪🍪kie 2. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Za igro od C🍪🍪kie 1. del

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

INTERVJUJI 5. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Kpop blogec 🫰 6. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

EKSPERIMENTI 9. del

Ogledov: 49 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Blog za razne teme<3 2. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 5
 
7
Objava:

Knjižni posladek📚

Ogledov: 87 Odgovorov: 11
 
4
Avatar Bullet Journal FAN potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

lashess

hejj, jaz sem pred kratkim začela nositi maskaro. Imam ravne in dokaj kratke trepalnice, uporabljam catrice lash curler in max factor tubing maskaro. Maskara je okej, nima wow efekta da pa dolžino. Maskara bi zgledla ful boljše če bi mi curler boljše curlo lashese. Problem je da od strani se vidi da so curlane ker je lepa C oblika od spredaj ni realno nič razlike pa sem probala že tisoč različnih tehnik...za valeto si bom verjetno z fenom malce segrela curler da bo malo boljše curlal...ma kdo kake tipse? pa tipse kak applayat maskaro da bolj povzdigne trpalnice? hvalaa
lpp
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Dobra ideja. Rada imam kriminalke, zato ...
 
O, ful dober interviju. Spremljam.
 
Ti pošljem v nab. Pa še en vic. Če izgubiš ...
 
Glede na to, da nisem najbolj ljubitel ljubezenskih ...
 
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
NICEEEE
 
opala tole je pa res cool
 
hejj, prvo ful hvala da si oddala
 
hejj, torej vidim da rada uporabljaš svinčnik ...
 
hejj, najprj, res hvala da si objavila