Živjo!
Danes je nov dan, nov začetek. Veliko ljudi ter še posebej otrok ima svoje hišne ljubljenčke, največkrat so to psi. Ker imamo vsi svoje živalske prijatelje radi, vam danes v blogu podarjam recept:
PRIBOLJŠKI ZA PSEPIŠKOTI S SIROM IN KORENČKOMPOTREBUJEMO:• 60g masla ali druge maščobe• 60g naribanega sira• 150g polnozrnate moke• 150g mladega korenčka• Vodo po potrebi
POSTOPEK:Maščobo in sir stopimo v kozici, zmes na rahljem ognju dobro mešamo. Ko se maščoba in sir stopita, kozico odstavimo z ognja in vsebino stresemo v posodo z moko. Dodamo korenček, i smo ga pred tem skuhali in zmiksali. Vse skupaj dobro zmešamo, po potrebi dodamo vodo ali morda moko ter zgnetemo v gladko zmes. Testo pustimo na hladnem počivati eno uro. Potem ga razvaljamo na debelino 0,5 cm in z modelčki izrežemo piškote poljubnih oblik. V pečici ogreti na 180 stopinj celzija, jih pečemo od 20 do 30 minut, dokler niso zlato zapečeni. Iz navedenih sestavin dobimo za velik pladenj pasjih piškotov.
Brez skrbi, recept sem že preizkusila, in moji psički so bili zelo všeč. Dobra stran teh priboljškov pa je, da so zdravi in užitni ter dobri tudi za ljudi.
Upam, da se jih boste odločili speči in bodo tudi vašim živalicam všeč!
Lp, #neizdam
Danes je nov dan, nov začetek. Veliko ljudi ter še posebej otrok ima svoje hišne ljubljenčke, največkrat so to psi. Ker imamo vsi svoje živalske prijatelje radi, vam danes v blogu podarjam recept:
PRIBOLJŠKI ZA PSEPIŠKOTI S SIROM IN KORENČKOMPOTREBUJEMO:• 60g masla ali druge maščobe• 60g naribanega sira• 150g polnozrnate moke• 150g mladega korenčka• Vodo po potrebi
POSTOPEK:Maščobo in sir stopimo v kozici, zmes na rahljem ognju dobro mešamo. Ko se maščoba in sir stopita, kozico odstavimo z ognja in vsebino stresemo v posodo z moko. Dodamo korenček, i smo ga pred tem skuhali in zmiksali. Vse skupaj dobro zmešamo, po potrebi dodamo vodo ali morda moko ter zgnetemo v gladko zmes. Testo pustimo na hladnem počivati eno uro. Potem ga razvaljamo na debelino 0,5 cm in z modelčki izrežemo piškote poljubnih oblik. V pečici ogreti na 180 stopinj celzija, jih pečemo od 20 do 30 minut, dokler niso zlato zapečeni. Iz navedenih sestavin dobimo za velik pladenj pasjih piškotov.
Brez skrbi, recept sem že preizkusila, in moji psički so bili zelo všeč. Dobra stran teh priboljškov pa je, da so zdravi in užitni ter dobri tudi za ljudi.
Upam, da se jih boste odločili speči in bodo tudi vašim živalicam všeč!
Lp, #neizdam
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi!
Waw to bom naredila ojemu psu (on ima rad zelenjavo in sadje:sweat_smile::laughing::joy::grin:)
Lp
Golmanka
Waw to bom naredila ojemu psu (on ima rad zelenjavo in sadje:sweat_smile::laughing::joy::grin:)
Lp
Golmanka
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omg hvala za to. Spomladi dobimo psa in mi bo to res prav prišlo. Prekopirala si bom besedilo. Res hvalaaa
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Bom poskusila, naša psiČka bo gotovo pojedla (ker poje prav vse kar dobi pod nos :laughing::laughing::laughing:).
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hahahaha dobra ideja
A je to dobro tudi za podgane?
Čeprav moje ne marajo tako sadja in zelenjave.:grinning::blush::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes::heart_eyes::innocent:
A je to dobro tudi za podgane?
Čeprav moje ne marajo tako sadja in zelenjave.:grinning::blush::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes::heart_eyes::innocent:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hahahaha dobra ideja
A je to dobro tudi za podgane?
Čeprav moje ne marajo tako sadja in zelenjave.:grinning::blush::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes::heart_eyes::innocent:
A je to dobro tudi za podgane?
Čeprav moje ne marajo tako sadja in zelenjave.:grinning::blush::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes::heart_eyes::innocent:
0
Moj odgovor:
Svetovalnica
lashess
hejj, jaz sem pred kratkim začela nositi maskaro. Imam ravne in dokaj kratke trepalnice, uporabljam catrice lash curler in max factor tubing maskaro. Maskara je okej, nima wow efekta da pa dolžino. Maskara bi zgledla ful boljše če bi mi curler boljše curlo lashese. Problem je da od strani se vidi da so curlane ker je lepa C oblika od spredaj ni realno nič razlike pa sem probala že tisoč različnih tehnik...za valeto si bom verjetno z fenom malce segrela curler da bo malo boljše curlal...ma kdo kake tipse? pa tipse kak applayat maskaro da bolj povzdigne trpalnice? hvalaa
lpp
lpp
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Pilov blog