Hi!
Začela bom pisat blog. Ta del bo govoril o mojem življenju nasploh.
Stara sem 11, hodim v normalno osnovno šolo, v majhnem mestu, rada berem in obožujem Harrya Potterja.
1., zelo pomembna stvar je, da so moji starši ločeni.
Imam starejšega brata, ki je letos šel v srednjo šolo. Kot večina bratov, je tudi ta včasih zelo nadležen:rolling_eyes:.
Imam BFF, ki seveda živi zelo blizu mene(pri mami), pri atiju pa imam tudi zelo dobro prijateljico.
V šoli sem odličnjakinja, ne da se hvalim, a že drugič sem precednica razreda, ankrat pa sem bla podprecednica. Pa ne zaradi priljubljenosti, ker sploh nisem preveč, ampak ker vsi 6. razredi vedo, da sem popolna za to.
Zelo me zanima vesolje, in želim biti atronavtka. Zanima me, kako je v brestežnostnem prostoru.
Letos sem iskreno upala, da bo k meni prišel Hagrid:joy::joy::joy:
Moja najljubša hrana so mamini slavni makaroni:spaghetti:. In danes jih imamo za kosilo. To!!!:yum: Od sladic pa... Hm, ne vem. Vse!:cake::birthday::custard::icecream::ice_cream::doughnut::chocolate_bar::lollipop:
Izberite o čem naslednjič pišem, Izbirajta med: Smešna stvari iz šole ali kako sem začela oboževati H.P
Upam, da vam je bilo všeč!
Lp, XOXO
Hermiona 17
Začela bom pisat blog. Ta del bo govoril o mojem življenju nasploh.
Stara sem 11, hodim v normalno osnovno šolo, v majhnem mestu, rada berem in obožujem Harrya Potterja.
1., zelo pomembna stvar je, da so moji starši ločeni.
Imam starejšega brata, ki je letos šel v srednjo šolo. Kot večina bratov, je tudi ta včasih zelo nadležen:rolling_eyes:.
Imam BFF, ki seveda živi zelo blizu mene(pri mami), pri atiju pa imam tudi zelo dobro prijateljico.
V šoli sem odličnjakinja, ne da se hvalim, a že drugič sem precednica razreda, ankrat pa sem bla podprecednica. Pa ne zaradi priljubljenosti, ker sploh nisem preveč, ampak ker vsi 6. razredi vedo, da sem popolna za to.
Zelo me zanima vesolje, in želim biti atronavtka. Zanima me, kako je v brestežnostnem prostoru.
Letos sem iskreno upala, da bo k meni prišel Hagrid:joy::joy::joy:
Moja najljubša hrana so mamini slavni makaroni:spaghetti:. In danes jih imamo za kosilo. To!!!:yum: Od sladic pa... Hm, ne vem. Vse!:cake::birthday::custard::icecream::ice_cream::doughnut::chocolate_bar::lollipop:
Izberite o čem naslednjič pišem, Izbirajta med: Smešna stvari iz šole ali kako sem začela oboževati H.P
Upam, da vam je bilo všeč!
Lp, XOXO
Hermiona 17
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živijo tvoj blog mi je zelo všeč!!!
Še naprej piši!
Upam da ne zaneriš ampak v naslovu imaš napako napiše se BUSINES ne pa BESNIS.
Samo toliko da veš drugače pa super blog!!!!! Nadaljuj!
Še naprej piši!
Upam da ne zaneriš ampak v naslovu imaš napako napiše se BUSINES ne pa BESNIS.
Samo toliko da veš drugače pa super blog!!!!! Nadaljuj!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::anguished::anguished::anguished::anguished::anguished::anguished::anguished::anguished::anguished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:
KONEC!!!! JAZ VAS NE RAZUMEM. KAKO LAHKO EN "NORMALEN" ČLOVEK PIŠE TAKO DOBRE BLOGE? ZDAJ PA MI TO RAZLOŽITE!!!!!
ČUDOVIT, DOBER, SUPER, FENOMENALEN, POPOLEN BLOG!!!!!!!!!!!!!!! PA ME NI ŽE ZMANJKUJE BESED.
Drugače pa lahko naslednjič pišeš o tem kako si začela oboževati HP-ja.
P.S. naročim se nate:wink::wink::wink:(da lahko imam tole "nenormalnost" super pisanja bloga vsaj malo pod kontrolo), drugače pa sem tudi jaz fenica HP-ja:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
KOMAJ ČAKAM NASLEDNJI DEL!!!! (če ne bom vmes skupaj padla zaradi nepotrpežljivosti:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down:
Book star:books::star2:
KONEC!!!! JAZ VAS NE RAZUMEM. KAKO LAHKO EN "NORMALEN" ČLOVEK PIŠE TAKO DOBRE BLOGE? ZDAJ PA MI TO RAZLOŽITE!!!!!
ČUDOVIT, DOBER, SUPER, FENOMENALEN, POPOLEN BLOG!!!!!!!!!!!!!!! PA ME NI ŽE ZMANJKUJE BESED.
Drugače pa lahko naslednjič pišeš o tem kako si začela oboževati HP-ja.
P.S. naročim se nate:wink::wink::wink:(da lahko imam tole "nenormalnost" super pisanja bloga vsaj malo pod kontrolo), drugače pa sem tudi jaz fenica HP-ja:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
KOMAJ ČAKAM NASLEDNJI DEL!!!! (če ne bom vmes skupaj padla zaradi nepotrpežljivosti:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down:
Book star:books::star2:
1
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwjSpcDY946VAxV3nYMHHcM2K60YACICCAEQABoCZWY&co=1&



Pilov blog