Alohaaa! Mislim ojlaaaa!
Uh! Po dolgem času že spet nov del bloga! :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: Heheheheh no seveda ste dobrodošli k branju!
No za začetek se oproščam, ker ni bilo bloga že, kar nekaj časa. Upsi!:pensive: Ampak ja no bodimo veseli, da je danes novi del! Wiiiii!!!:smile::smile::smile:
Heh, no današnja tema pa bo....................................................................................nič! Ampak ali veste zakaj ne bo teme? Ker bo danes presenečenjeeee! Juhuuuuuu!
Okej, okej naprej pa še navodilo za delo:
Ne pozabi klikniti :heart: in napisati komentarček! Hihih.
No začnimo s presenečenjem.
Toooooorej presenečenje bo pa to.........
na žalost grem iz pila:pensive::pensive::pensive::pensive: Heheheh ne sej ne PRVI APRIL!!!! Čaki...sej nismo prvega aprila ane? Uh ja! Mi smo danes šele...čakite, da pogledam....aha! 24. februarja! Lol!
Okej zdaj pa že preveč nakladam. Pojdimo raje k presenečenju.
Torej.... v bistvu bo danes kot nekakšna igrica.
Navodila!
V komentarje zapišite zakaj jaz pišem ta blog. Na splošno. Pač, zakaj sem se odločila, da pišem ta blog.
No tisti, ki bo pravilno odgovoril bo lahko povedal idejo o čem naj pišem v naslednjem delu bloga.
---
Tako! Ne pozabitee napisati to v komentarje:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Še obvestilce:
Kdor bere moj blog (če želi) se naj prijavi na klepet 26. januarja. Naslov je: Čvek o blogu Pomarančin blogec.
Drugače pa se lepo imejte!
Čav, čav!
Pom2 (hehehehehe sej se hecam) Pom1
:unicorn::hamster:
:sparkling_heart:
Uh! Po dolgem času že spet nov del bloga! :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: Heheheheh no seveda ste dobrodošli k branju!
No za začetek se oproščam, ker ni bilo bloga že, kar nekaj časa. Upsi!:pensive: Ampak ja no bodimo veseli, da je danes novi del! Wiiiii!!!:smile::smile::smile:
Heh, no današnja tema pa bo....................................................................................nič! Ampak ali veste zakaj ne bo teme? Ker bo danes presenečenjeeee! Juhuuuuuu!
Okej, okej naprej pa še navodilo za delo:
Ne pozabi klikniti :heart: in napisati komentarček! Hihih.
No začnimo s presenečenjem.
Toooooorej presenečenje bo pa to.........
na žalost grem iz pila:pensive::pensive::pensive::pensive: Heheheh ne sej ne PRVI APRIL!!!! Čaki...sej nismo prvega aprila ane? Uh ja! Mi smo danes šele...čakite, da pogledam....aha! 24. februarja! Lol!
Okej zdaj pa že preveč nakladam. Pojdimo raje k presenečenju.
Torej.... v bistvu bo danes kot nekakšna igrica.
Navodila!
V komentarje zapišite zakaj jaz pišem ta blog. Na splošno. Pač, zakaj sem se odločila, da pišem ta blog.
No tisti, ki bo pravilno odgovoril bo lahko povedal idejo o čem naj pišem v naslednjem delu bloga.
---
Tako! Ne pozabitee napisati to v komentarje:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Še obvestilce:
Kdor bere moj blog (če želi) se naj prijavi na klepet 26. januarja. Naslov je: Čvek o blogu Pomarančin blogec.
Drugače pa se lepo imejte!
Čav, čav!
Pom2 (hehehehehe sej se hecam) Pom1
:unicorn::hamster:
:sparkling_heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojoj, si me prestrašila, nikoli ne nehaj pisat. Sedaj pa moj odgovor: Najbrž pišeš ker te to veseli.
1
Hihi ne bom nehala pisati😂 p.s. kaj si točno pa mislila s tem? Ker sem mejčkn zmedena.
Drugače pa kar super odgovor....
❤❤❤❤
Drugače pa kar super odgovor....
❤❤❤❤
Moj odgovor:
Dancer6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Wierd problem
okej mam par problemčkov
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pilov blog