To sem jaz-pa ti?
7
Amy
Hej hoj pilovci!
Sem 13 letna Amy. Na Pilovo spletno stran sem prišla šele včeraj in je res fajn. Spodaj se vam bom na kratko opisala, uživajte! Med branjem si zavrtite svojo najljubšo glasbo, da bo bolj zanimivo :wink:.
No kot sem rekla mi je ime Amy. Predvidevam, da se vam zdi malo čudno, ker je to ime angleško, ampak kaj naj, če sem v sorodu z angleži. No pustimo zdaj to.
Treniram atletiko . V tem športu sem res dobra in, ko v šoli tečemo kros vedno poberem zlato medaljo. Ja, pri nas v šoli tečemo vsako leto kros, ampak prejšnje leto ga žal nismo zaradi korone :sweat:.
Zelo rada jaham. Približno 500 m stran od naše hiše imamo hlev in v njem 4 konje. Moji kobili je ime Halla. Če bom še naprej tako dobra jahačica bom morda tudi poklicno tekmovala na raznih tekmah. Hmmm, ali veste čigava kobila se je tudi imenovala Halla :racehorse:? Če še ne veste si preberite moj blog (jutri bo najverjetneje objavljen) z naslovom: MOJI VZORNIKI IN DRUGO KAR ME ZANIMA.
Znam tudi drsati, smučati, streljati z lokom, igrati tenis in redno obiskujem treninge kikboksa.
Katera je moja najljubša knjiga lahko vsaj predvidevate. HARRY POTTER!!!!! Če obstaja boljša knjiga ne vem. ampak po mojem okusu 100% ne. Prebrala sem vseh 8 delov in pogledala vse filme, ko pa sem to leto začela gledati na Akanalu Harry Potterja ponovno so kar nehali predvajati in to, ko so objavili prve štiri dele in šestko...:cry::disappointed_relieved:
Moja najboljša prijateljica se imenuje Tinkara. Kdo bi verjel, da sva rojeni obe na isti dan in to v isti bolnici! Kot sestra mi je. Ogromno skupnega imava in vedno si stojiva ob strani.
Seveda sem tudi zaljubljena in imam fanta. Spoznala sem ga pred tremi leti v parku. Saj poznate, ko rečejo: ljubezen na prvi pogled? No isto se je zgodilo takrat v parku. (Več o tem boste izvedeli v moji zgodbi: AMYNO ŽIVLJENJE). No mojemu fantu je ime Filip.
V šoli bi lahko rekli, da sem odličnakinja (ne misliti, da sem piflarka!!!! To imam po mami), saj nisem dobila manjše ocene od 4. Obiskujem 7. A razred. Seveda imajo punce z dobrimi ocenami tudi "ne prijatelje" (nemaram besede sovražnik), to pa zaradi enega najslabših čustev: ljubosumja.
Zelo rada svetujem drugim in sem jim v oporo v težkih trenutkih.
Verjetneje je, da se ne bom registrirala, ampak vseeno bom vesela, če bo kdo bral moje objave. Se opravičujem, če so slovnične napake:grin:
L.p. Amy
Sem 13 letna Amy. Na Pilovo spletno stran sem prišla šele včeraj in je res fajn. Spodaj se vam bom na kratko opisala, uživajte! Med branjem si zavrtite svojo najljubšo glasbo, da bo bolj zanimivo :wink:.
No kot sem rekla mi je ime Amy. Predvidevam, da se vam zdi malo čudno, ker je to ime angleško, ampak kaj naj, če sem v sorodu z angleži. No pustimo zdaj to.
Treniram atletiko . V tem športu sem res dobra in, ko v šoli tečemo kros vedno poberem zlato medaljo. Ja, pri nas v šoli tečemo vsako leto kros, ampak prejšnje leto ga žal nismo zaradi korone :sweat:.
Zelo rada jaham. Približno 500 m stran od naše hiše imamo hlev in v njem 4 konje. Moji kobili je ime Halla. Če bom še naprej tako dobra jahačica bom morda tudi poklicno tekmovala na raznih tekmah. Hmmm, ali veste čigava kobila se je tudi imenovala Halla :racehorse:? Če še ne veste si preberite moj blog (jutri bo najverjetneje objavljen) z naslovom: MOJI VZORNIKI IN DRUGO KAR ME ZANIMA.
Znam tudi drsati, smučati, streljati z lokom, igrati tenis in redno obiskujem treninge kikboksa.
Katera je moja najljubša knjiga lahko vsaj predvidevate. HARRY POTTER!!!!! Če obstaja boljša knjiga ne vem. ampak po mojem okusu 100% ne. Prebrala sem vseh 8 delov in pogledala vse filme, ko pa sem to leto začela gledati na Akanalu Harry Potterja ponovno so kar nehali predvajati in to, ko so objavili prve štiri dele in šestko...:cry::disappointed_relieved:
Moja najboljša prijateljica se imenuje Tinkara. Kdo bi verjel, da sva rojeni obe na isti dan in to v isti bolnici! Kot sestra mi je. Ogromno skupnega imava in vedno si stojiva ob strani.
Seveda sem tudi zaljubljena in imam fanta. Spoznala sem ga pred tremi leti v parku. Saj poznate, ko rečejo: ljubezen na prvi pogled? No isto se je zgodilo takrat v parku. (Več o tem boste izvedeli v moji zgodbi: AMYNO ŽIVLJENJE). No mojemu fantu je ime Filip.
V šoli bi lahko rekli, da sem odličnakinja (ne misliti, da sem piflarka!!!! To imam po mami), saj nisem dobila manjše ocene od 4. Obiskujem 7. A razred. Seveda imajo punce z dobrimi ocenami tudi "ne prijatelje" (nemaram besede sovražnik), to pa zaradi enega najslabših čustev: ljubosumja.
Zelo rada svetujem drugim in sem jim v oporo v težkih trenutkih.
Verjetneje je, da se ne bom registrirala, ampak vseeno bom vesela, če bo kdo bral moje objave. Se opravičujem, če so slovnične napake:grin:
L.p. Amy
Moj odgovor:
67 hater ❌
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
ne morm več
a gre še komu na živce da majo za hrbtom skuz nekoga k govori 67 67 67. men gre to tk na k**** da vam ne morm povedat. ja razumem bla je fora. zdj pa ni več. in imagine da so v letu 2026 nekateri še zmer pr tem.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pilov blog