Kako nastaviti pogovor v svetovalnici?
1
COOCKIE GIRL
Če se želiš z nekom posebaj bogovarjati kako nastaviš čas in pripraviš pogovor?
HVALA ZA VSE ODGOVORE ŽE V NAPREJ!
HVALA ZA VSE ODGOVORE ŽE V NAPREJ!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pod vsemi napovedanimi pogovori imaš nekaj v smislu ustvari sobo/klepet.
Potem na smetišnico al pač nekam napišeš temu človeku če pride v pogovor.
nvm, nism ga še delala, heh...:joy::joy:
RTM, beautygirl
Potem na smetišnico al pač nekam napišeš temu človeku če pride v pogovor.
nvm, nism ga še delala, heh...:joy::joy:
RTM, beautygirl
0
Sorry ampak meni to nikjer ne piše a to pod objavami al kako?
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
to je mislila (da narediš pogovor) v klepetalnici
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej!
1. verjetno ne moreš zaradi tega, ker nisi REGISTRIRANA.
2. ko si registriram imaš psodaj okvirček.... ti še pojasnim
1. verjetno ne moreš zaradi tega, ker nisi REGISTRIRANA.
2. ko si registriram imaš psodaj okvirček.... ti še pojasnim
0
tako, da se lahko najaviš, da prideš na klepet, odjaviš, ustvariš klepet itd., izgleda, da le če si registriran. drugače na žalost ne gre....lahko pa imaš klepet v živo. k
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(49)
Enako kot prej.
(51)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(44)



Pilov forum