snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: RIMSKE SKRIVNOSTI

RIMSKE SKRIVNOSTI

2
Rimske skrivnosti je ena super zbirka knjig, ki se spomnem da sem jih brala, ampak ne vseh. Zanima me, če je še kdo to prebral, in če kdo ve kako si sedijo po vrsti. Ker umiram od želje da bo jih še enkrat prebrala, ampak nimam pojma katera knjiga je prva, druga, tretja,... Hvala vsem ki boste pomagali!!!!
Lp, No Name
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne poznam te knjge, poskusila sem poiskati na internetu, pa nikjer ne najdem... Oprosti
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heyy. Tudi jst sm brala Rimske skrivnosti. Je moja naj zbirka takoj za HP in ZD in OP in DNM...okej, na petem mestu je. Ampak tut jst res nevem kako si sledijo. Drugače pa najbolje če vprašaš knjižničarko. LYSM PK!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pilov forum


janita
Objava:

solze so za luzerje

Ogledov: 47 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Kikakim

Ogledov: 59 Odgovorov: 4
 
3
Objava:

noro dober recept

Ogledov: 101 Odgovorov: 4
 
5
Mili Bobby Brown
Objava:

SRECNI DOGODEK

Ogledov: 111 Odgovorov: 6
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

snep

Ogledov: 83 Odgovorov: 1
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

TO SAMO ZA LJUBEZNI

Ogledov: 90 Odgovorov: 3
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

KJE ?

Ogledov: 106 Odgovorov: 1
 
1
677 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Prijateljice in punca

No pa dejmo, hvala vsem ki boste bral
imam punco, tle pa sta tudi x in y, s katerima se poznam ze od prej, vendar mi nista ble tok ok druzba ker se recimo ne trudita toliko zame in zase, pac bolj lene. Potem sem dobil punco in se je ful postekala z njima, sej drugace sta ok, pol je se ona vztrajala da se vec druzim z njima pa tud ful ju je zacela zagovarjat, tud pred mano in se glede tega z mano kregala. Zdej ji je blo pa kr naenkrat dost, in ko sem ji prej probal povedat da nc ne naredijo zanjo pa da premal zahteva od njih je bla sam tako pusti ju na miru, ne ves kake tezave mata ... , zdej pa je samo tko od nekje se sam odlocla da jo klicejo samo ko jo rabijo in da je vse to ubistvu res. Men je zal ker se je vseen mela fajn z njimi, pa zdej jambra da ma premal prjatlov, pa tud men sta ble tko bols od kar mam njo. Zdej pa pac tud onidve sprasujeta ce je v redu, jz jima pa ne smem nic povedat.
kaj naj?
zakaj bi to lahko bilo kar naenkrat in a je kaka sansa da bi se tiste mal bol potrudile, kr je res da punca se je ful in je zelo uzaljena, ali naj ji pomagam nove prijatelje najdet
hvalaaa
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

full lepi nohti lovamm
 
Zeloo zanimivo in super da je malo dlajše ...
 
google?? https://www.google.com/search?hs=wQ5U&sxsrf=ANbL-n7zzUvqEW-HUJMyoehK5W0N_tV
 
slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 
oo jst sem gledala to je tok dobr
 
mene je prvo skrbel da greš u solo u koatumu ...
 
Sem rešila
 
WOWWW KAKO TI TO USPE men nikol nebi (ragebait)
 
Pa kakoooooooooooooo pac kakoooooo vam to ...