Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Za pil! (moje ideja)

za pil! (moje ideja)

1
Hej! Jaz sem se spomnila ideje, za avatarje. Če je ne bo možno uresničiti, tudi razumem.

Lahko bi imeli tudi punco avatarja, takšen bolj rock/emo stil. Z veseljem bi imela tistega avatarja, saj punce nismo vse za roza barve in takšne stvari. (brz zamere komurkoli). Prilagam link, kakšen stil mislim: https://images.search.yahoo.com/search/images;?p=rock%20style#id=126&iurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2F736x%2Fca%2F41%2F8b%2Fca418b39dd16615e1bbd6c788b8c39da--rocker-style-rocker-chic.jpg&action=click

Hvala, če boste uresničili.
Lp, Anika0712 :black_heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dodali smo nekaj avatarjev :)
0
 
super hvala!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Avatarji so pravzaprav ilustracije iz revije pil... tako, da če prav razumem, bi v pilu morala biti kakšna taka ilustracija, da bi lahko bil avatar
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov forum


Objava:

Klepetk?

Ogledov: 57 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Za igro od Lemon

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

ANGLEŠKI TABOR NA KOZJANSKEM

Ogledov: 73 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

knjige - predlogi za vse<3

Ogledov: 138 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Blog za razne teme<333

Ogledov: 76 Odgovorov: 1
 
3
Help
Objava:

Pil

Ogledov: 92 Odgovorov: 3
 
0
Objava:

Anketa

Ogledov: 109 Odgovorov: 1
 
0
#Mathematicsgirl
Objava:

Logična pošast,

Ogledov: 150 Odgovorov: 5
 
1
Vfzfds potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

😥😭

Mi smo danes meli en presdmt. In pol so tako moji soslci neki sestavlal whathever mene pa ni blo tak 2 tedna u soli in nisem vedla kaj delmo in sm vprasal soslca kaj deljo pa je reko da sestvljao gonila pa rešujejo učne liste. pol sta 2 tak mogla povedat kaj sta mela napisan na u. listu in pol jima je rekla da sta krasno nardila in da dobita 5 mene pa je rekla da js pa sploh nisem nič sodelovala pa da dobim 1. pol sm rekla da me sploh ni blo u šoli pa mi je kar rekla da ne morm drugic tega nardit pa je blo tak 10 min do konca in pol sm se tam kregala z njo da ni to prav pa drugim je tut tko ful pomagala mej pa je dala uno maketo in ucni list pa da loh popravm sam js sploh nism vedla da jet za oceno in nism skoraj nič znalain sm se ponesrec zacela jokaz in so mu soslci govoril kaj je zmano narobe in da su zasluzm 1 pol pa sem rekla da me ni blo u šoli in če loh drugič pol la mi je rekla da itak moram bit kao navajena da nimam use 5 in zdaj mam 5 4 1 . pqc ta učitlca je tok sitna prov sovraž me
help kok sm stupid
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(11)
Enako kot prej.
(14)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
NICEEEE
 
opala tole je pa res cool
 
hejj, prvo ful hvala da si oddala
 
hejj, torej vidim da rada uporabljaš svinčnik ...
 
hejj, najprj, res hvala da si objavila
 
Ajde gremo!!!! Ej meni se zdi da sej sploh ...
 
kako lepe sanje. komaj čakam nov del!
 
Zanimiva zgodba. Mogoče malo pazi na vrstni ...
 
u najs walker pa nyx al pa ta fant pa nyx