Anna's diary
4
FluffyCloud
Dragi dnevnik.
Mislim, da je čas za spremembo. SOVRAŽIM svoje telo. In težo. Bruh. Res si želim shujšati in občutek imam, da mi bo tokrat uspelo. In imam samo dve besedi, ki me bosta rešili:
- OMAD
- post
Prvo, se verjetno sprašuješ kaj je. To je dieta One Meal A Day. To pomeni, da pojem samo en obrok na dan, bila pa naj bi zelo učinkovita. Verjetno veš kaj je post. Naložila sem se aplikacijo in zdaj se bom postila za do vikenda. Dobro mi gre in, ko sem se včeraj stehtala sem imela skoraj en kg več koz danes zjutraj. A ni to tako kuul?
Res ni težko lagati. Recimo, da imam vse do pol dveh, ko mora mami v službo videokonference, zvečer pa s sestro jeva sami in ker vmes gledava TV res ni pozorna name in samo malo po malo skrivam hrano. Otročje lahko. Ampak v tem nisem sama. Ne povej nikomur, ampak imam prijateljico. Ime ji je Anna in ona je tista, ki mi pomaga največ. Ko hočem jesti, me lepo opomni, da tako ne bom shujšala in res je dobra v lažeh. Moj cilj do konca tega tedna je shujšati za še en kg. Testiranje za športno vzgojni karton se bliža in skoraj sem že dosegla težo od septembra. Yay.
Ti pišem spet kmalu 🧡,
Love, FluffyCloud
No začela sem pisati dnevnik. Ni resničen, rada bi vam samo prikazala kaj se dogaja v glavi ljudem z motnjami hranjenja. Da boste vsaj malo razumeli. Upam, da vem je bilo všeč.
Mislim, da je čas za spremembo. SOVRAŽIM svoje telo. In težo. Bruh. Res si želim shujšati in občutek imam, da mi bo tokrat uspelo. In imam samo dve besedi, ki me bosta rešili:
- OMAD
- post
Prvo, se verjetno sprašuješ kaj je. To je dieta One Meal A Day. To pomeni, da pojem samo en obrok na dan, bila pa naj bi zelo učinkovita. Verjetno veš kaj je post. Naložila sem se aplikacijo in zdaj se bom postila za do vikenda. Dobro mi gre in, ko sem se včeraj stehtala sem imela skoraj en kg več koz danes zjutraj. A ni to tako kuul?
Res ni težko lagati. Recimo, da imam vse do pol dveh, ko mora mami v službo videokonference, zvečer pa s sestro jeva sami in ker vmes gledava TV res ni pozorna name in samo malo po malo skrivam hrano. Otročje lahko. Ampak v tem nisem sama. Ne povej nikomur, ampak imam prijateljico. Ime ji je Anna in ona je tista, ki mi pomaga največ. Ko hočem jesti, me lepo opomni, da tako ne bom shujšala in res je dobra v lažeh. Moj cilj do konca tega tedna je shujšati za še en kg. Testiranje za športno vzgojni karton se bliža in skoraj sem že dosegla težo od septembra. Yay.
Ti pišem spet kmalu 🧡,
Love, FluffyCloud
No začela sem pisati dnevnik. Ni resničen, rada bi vam samo prikazala kaj se dogaja v glavi ljudem z motnjami hranjenja. Da boste vsaj malo razumeli. Upam, da vem je bilo všeč.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Joj! Kako jo lahko tota Anna podpira?!!!!?
1
LL iz HP❤️❤️
Anna je okrajšava za anoksijo. Gre za glasek v glavi in ne pravega prijatelja
Moj odgovor:
Svetovalnica
Ocene in en teden do konca šole
ja... bliža se konec js pa ful med oceno al pa zvišujem. in problem je da se men FUL VEČ NEDA UČIT. vsi govorijo da so konc js pa se morem še učit. in sem že izmučena in pač i can't. ampak si želim da nebi izgubila preveč točk letos ker lani sem kr:sob:
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pisalnica