… »No… veš včeraj, ko sem rekel, da si ti prava?« me je vprašal in jaz sem prikimala ter mu podarila obraz, ki je govoril kako-bi-lahko-to-pozabila-? »No… imaš vse potrebne sposobnosti za reševalko iz vode.« je počasi povedal, da se jaz nebi ustrašila ter sklenil roke tako, da je prste na rokah prepletal. »Če seveda želiš,« me je opozoril pred nadaljevanjem »bi lahko poleti šla na izbor ekip in tekmovanje, katera skupina se bo pridružila Reševalskemu centru Malibu za mlade…« je počasi povedal, jaz pa sem izstrelila.
»Ne vem no… moram premisliti…«
»Prav. Odloči se tako, da boš vesela. A vedi, da imaš boljše sposobnosti za to kot jaz.« je povedal in odšel iz pisarne. Obsedela sem v prazni sobi in razmišljala sem. Pobrala sem torbo in odšla domov.
»Mami! Eno novico imam. Danes sem šla na bazene in sem tako dobro plavala, da so me vprašali če bi šla poleti na izbor ekip in tekmovanje katera skupina se bo pridružila reševalnemu centru Malibu za mlade.« sem rekla in strmela v mamo.
»Hm… se bomo potem pogovorili z očetom. Prav? Pojdi v sobo. Nekdo je prišel.« reče in jaz stečem po stopnicah v svojo sobo. V sobi sedi Brian in joče v rokave majice.
»Kaj je?« previdno in sočutno vprašam.
»Rekli so, da se moramo do jutri izseliti iz sirotišnice. Nekateri otroci bodo posvojeni, a na žalost ni dovolj ljudi, ki bi želeli posvojiti otroke.« reče. »In vsi otroci, ki so jih nameravali posvojiti so že posvojeni.« reče in počasi sedem poleg njega.
»Oprosti…« rečem. »Ne joči. Se bo že kdo našel.«
»Saj ne jočem zaradi sebe ampak zaradi tistih, ki jih niso posvojili.« reče in dvigne glavo. Na njegovem obrazu zagledam širok nasmešek.
»Čakaj! Vem kaj je! Moja mama te je posvojila!« veselo rečem in ga močno objamem.
»Dobra si v ugibanju« reče in nadaljuje »Sestra.«
»Hvala. Ti pa si očitno zelo dober v igranju. V nekaj časa te bom že naštudirala in bom točno vedela kdaj lažeš in kdaj ne.« rečem in privzdignem levo obrv.
»Sem slišal, kaj si povedala svoji mami. Zaslužiš si to.« reče in se mi izvije iz objema.
Hojla!
Vem da je bil ta del zelo kratek, ampak že zelo dolgo nisem napisala novega dela in sem zdajle nekaj malega spacala skupaj. Upam, da vam je zgodba všeč.
Lp. Ilovecandy
»Ne vem no… moram premisliti…«
»Prav. Odloči se tako, da boš vesela. A vedi, da imaš boljše sposobnosti za to kot jaz.« je povedal in odšel iz pisarne. Obsedela sem v prazni sobi in razmišljala sem. Pobrala sem torbo in odšla domov.
»Mami! Eno novico imam. Danes sem šla na bazene in sem tako dobro plavala, da so me vprašali če bi šla poleti na izbor ekip in tekmovanje katera skupina se bo pridružila reševalnemu centru Malibu za mlade.« sem rekla in strmela v mamo.
»Hm… se bomo potem pogovorili z očetom. Prav? Pojdi v sobo. Nekdo je prišel.« reče in jaz stečem po stopnicah v svojo sobo. V sobi sedi Brian in joče v rokave majice.
»Kaj je?« previdno in sočutno vprašam.
»Rekli so, da se moramo do jutri izseliti iz sirotišnice. Nekateri otroci bodo posvojeni, a na žalost ni dovolj ljudi, ki bi želeli posvojiti otroke.« reče. »In vsi otroci, ki so jih nameravali posvojiti so že posvojeni.« reče in počasi sedem poleg njega.
»Oprosti…« rečem. »Ne joči. Se bo že kdo našel.«
»Saj ne jočem zaradi sebe ampak zaradi tistih, ki jih niso posvojili.« reče in dvigne glavo. Na njegovem obrazu zagledam širok nasmešek.
»Čakaj! Vem kaj je! Moja mama te je posvojila!« veselo rečem in ga močno objamem.
»Dobra si v ugibanju« reče in nadaljuje »Sestra.«
»Hvala. Ti pa si očitno zelo dober v igranju. V nekaj časa te bom že naštudirala in bom točno vedela kdaj lažeš in kdaj ne.« rečem in privzdignem levo obrv.
»Sem slišal, kaj si povedala svoji mami. Zaslužiš si to.« reče in se mi izvije iz objema.
Hojla!
Vem da je bil ta del zelo kratek, ampak že zelo dolgo nisem napisala novega dela in sem zdajle nekaj malega spacala skupaj. Upam, da vam je zgodba všeč.
Lp. Ilovecandy
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
yaaaaaaaaaaaay!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne moreš si predstavljali kako zelo sem bila vesela novega dela!!!!! pa še uganila sem besedo iz njenih sanj!!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Komaj čakal sem nov del. Hvala, da si nadaljevala:heart::hugging::heart::heart::heart::heart:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
awwwww super jeee, lepo de so ga posvojil
0
Moj odgovor:
Svetovalnica
I am ok but not ok?
So pac js bi drugo leto bla tko a little different... first of all ful prevec plesem pa pojem KAKO NAJ NEHAMMMM:sob::sob::sob:... pac vsi me ful judgajo zard tega... pa te limkeeee:tired_face: tok mi tezijo vs cs(sej me ne prizadane ampk vcasih so ful tecne)... pol pa se frendov nimas nc zard KPOP-a????!!! kaj tf je narobe z kpop-om??? pac a mi loh ker ne kpop fan pove??? like wtf!? so yea that shit pol pa... ful bi rada nosla trenerko v solo but moja mami mi ne pusti:cry: Just bc je kao "unrespectful" do uciteljic... so yea that i want to like wear something cute bc im skinny and im pretty ok with it ampk bi tko mela kksne baggy hlace pa odzgori oprijeto... ideje? pol pa mam to roll jet torbo in me ful zafrkavajo da mam skulijozo(bolezen hrbtenice) P.S. ze od malega jo mam dobesedno... but moja mami je rekla da smo itak ful placal za to torbo in sploh ne govorim z njo o novi kr me bo ubila... pa ta torba je toookkkk zlo tezka!:disappointed_relieved::sweat::cold_sweat:... No ja pa tko mela bi neke hairstyle kr mam vs cs sam spuscene lase:joy::joy::joy:- bc idk?... so ideas myb? tnx for reading in i would soooo appreciete for responses sry da je blo ful dolgo...



Pisalnica