snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: BEG 1. del

BEG 1. del

5
Živjo!!
Midvi (Billie#13 in Wuffle) sva se odločili pisati skupno zgodbo. Naslovili sva jo BEG.:skull::ghost::alien:
Veliko bralnih užitkov!!

*********************************************
Tečem po temačnem gozdu.
Prestrašeno se oziram za ramo, da me kdo ne zaseduje.
Kateri dan je danes?...................Petek 13.!
Ko pritečem do nekega štora, si oddahnem.
Iz torbe potegnem staro, debelo in še rahlo zaprašeno knjigo.
Sem Marry.
Srce mi prestrašeno igra. S knjige odpihnem odvečen prah. Na knjigi je bil nekakšen ključ.
Knjigo sem dobila na podstrešju.
Sobo imam tam.
Raziskovala sem jo, saj smo se pred pol leta preselili.

Ponoči me je strah biti tam.Tako sem naletela na knjižno omaro. Ko sem z nje hotela vzeti knjigo, pa sem odprla skrivni rov. Bile so nekakšne stopnice. Na koncu stopnic je na neki mali mizici v vitrini ležala knjiga. Ni imela naslova. Iz majhne špranje, ki je bila v tistem prostoru je sijala majhna svetloba. Sijala je direkno na to knjigo. Iz radovednosti sem jo hitro vzela. Težko je bilo, zato me je -ko sem knjigo potegnila z mizice- vrglo na rit. Nato se je vse začelo tresti. Knjigo sem vzela in jo zbasala v torbo. Stekla sem v tale gozd. Sedaj z mrzlo roko drsim po platnici knjige. Moj topel dih se znova in znova izgubi med mrzlim zrakom. Čutim, kako mi srce hitro bije.

Moji rjavi prameni las mi zastirajo pogled, sinje modre oči pa se svetlikajo v svetlobi polne lune.
Odprem knjigo. Notri ne piše nič.Potem sem začela listati in listati. Knjiga je po mojem imela 200287 strani! No, to sem si sedaj izmislila, ampak če bi se spravila šteti, bi bila tukaj še 3 dni....

Ko pa sem prišla na sredino knjige ali nekaj podobnega, sem tam našla rdeče packe. Nisem se bala, saj sem mislila, da je to le rdečo črnilo. Ali naj raje rečem rdečilo....
************************************
Tako, tole je bil 1. del!:stuck_out_tongue_winking_eye:
Upava, da ste uživali!

Slike za boljšo predstavo:
Marry:https://i.pinimg.com/originals/05/4e/2c/054e2cbca146b11161956dfd3b418cec.jpg
Temačen gozd:http://lori-rocks.tumblr.com/image/50502524333
Skrivnostna knjiga:https://vk.com/photo-132471642_456257564?rev=1

lp,
B&W:ghost:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super, zakon! Bravo ibff moja, tako se dela! Stavim, da si to napisala ti, ker je tako profesionalno¨!<3
1
 
V bistvu sva 1. del napisali obe skupaj, prav zato sva se registrirali SKUPAJ. Malo neprijetno je zdaj tole.... :/
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Kaj skrivaš, Windshire? 2. del

Ogledov: 75 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

Zakaj sem na svetu 2. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Zakaj sem na svetu 1. del

Ogledov: 81 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Pesmi:) 1. del

Ogledov: 53 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Napovednik zakaj sem na svetu

Ogledov: 63 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 2. del

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
2
BANANA
Objava:

pesem: ZAKAJ SI TO STORIL

Ogledov: 90 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 1. del

Ogledov: 95 Odgovorov: 2
 
3

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(49)
Enako kot prej.
(51)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(44)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Drugace infact hijene ne podijo drugih živali, ...
 
omgggg firee obozujem
 
Ni problema! Res si fajn
 
Hehe... danes smo v šoli šteli kakrat na ...
 
omajgass komj zj sem prebralaa ahhh girl ...
 
a ti j eto chat napisu??
 
Omg to vidim eno leto prepoznoo Ful dober ...
 
kje dobis te flumastre??
 
🎨🎨🎨
A sm loh tud js intervijujana?