Bina&Blažka-Pustolovščina je skrita 1.sezona 1. del
4
Hojla!
To je moja nova zgodba. Sicer bo v 2.sezonah. Bo pustolovska in fantasijzska zgodba.
----
"Živjo! Jaz sem Blažka..."
"Ne! Naprej jaz govorim! Živjo jaz sem.."
"Vedno moraš tiii govoriti! Sem Blažka..."
"Ah! Daj no! Jaz sem Bina in to j...."
"Bom jaz povedala! To je..."
"Zdaj pa dovolj! Živjo jaz sem Bina. Mogoče že veste, da je to Blažka? No ona je moja dvojčica. Živiva v normalni družini in stari sva 10 let. Jutri greva z Pohodniškem krožku na tabor. Mislim, da gremo v Kočevje."
"No ona je že dovolj povedala. Jaz sem Blažka. No...precej se bolje sliši Blažka the crazy. Jah, no precej sem zabavnasta* in take reči. Ubistvu se z Bino kdaj pa kdaj kregava....no prav no bolj pogosteje."
"Jap. To je to..."
Z Bino sva odcapljali dalje. Nenadoma zaslišiva v grmovju šumenje.
"Ojoj! Blažkaaaa brani meee!!" Mi Bina skoraj zleze v naročje.
Ritensko prikorakava, do grmovja in...BU!
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!"
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!" Sva zakričali v en glas.
"Hahaha pa sem vaju!" Se je zakrohotal najin prijatelj Maks.
"Joj!"
"A sploh obstaja dan, ki naju nisi prestrašil?"
"Nope." Odvrne.
Pogovarjali smo se o vsem živem dokler ni začelo grmeti po nebu.
"Zgleda, da ne bo dobra noč."
"Jejjjj!!! Obožujem nevihte!" Skače Bina.
Poslovili smo se in stekli do svojih hiš. Ko sva prišli notri sta bila oči in mami za mizo in šepetala.
"Mami? Oči?" Sem ju vprašala.
"Oh! Vidve! Sva že mislila, da bosta ostali vzunaj." Naju je objela mami.
"Neee. Ne rabita skrbeti!" Sem odvrnila.
"Oči? Kaj to gledaš?" Je zanimalo Bino.
"V Ljubljani je bil oblakov orkan." Je rekel oči.
"Kaj!!! Pa saj to je samo v filmih kajne?" Sem skočila od prestrašenosti.
"Zgleda, da ne..." Je pretreseno odgovoril.
Vsi smo bili zaskrbljeni. Še posebej oči.
"Binči in Blaži. Res se pazita na taboru. Zadnje čase nevihte niso dokaj varne." Je skrbno nama naročila mami.
"Vesta, da bova!" Sva odgovorili.
"No le glejta. Bodita vedno v bližini učencev in učiteljev. Preveč vaju imava rada, da se ne bi vama kaj zgodilo." Sta prisrčno rekla očka in mami.
" Tudi midve." In smo se objeli.
Ko je bila noč smo trdno spali. Ampak kar naenkrat me je Bina zbudila.
"Kaj je?"
"Misliš...da bo kakšna posledica zaradi orkana?"
"Kakšna pa naj bi bila?"
"Nevem."
Spogledali sva se...
----------------
Takole!
Vam je bilo všeč?
Lajkajte in komentirajte!
RTM!
Vaša Pom1:unicorn::hamster:
:sparkling_heart:
Bina in Blažka:
https://i.pinimg.com/originals/15/3a/0a/153a0a8797614a976617c2bc54aca017.png
Maks:
https://previews.123rf.com/images/annanahabed/annanahabed1905/annanahabed190500311/122611412-studio-shot-of-handsome-10-year-old-boy-with-blond-hair-wearing-brown-hoody-posing-on-white-backgrou.jpg
Starši (zraven, ko je Blažka še majhna):
https://previews.123rf.com/images/goodluz/goodluz1511/goodluz151100075/47867659-portrait-of-happy-parents-holding-baby-girl.jpg
To je moja nova zgodba. Sicer bo v 2.sezonah. Bo pustolovska in fantasijzska zgodba.
----
"Živjo! Jaz sem Blažka..."
"Ne! Naprej jaz govorim! Živjo jaz sem.."
"Vedno moraš tiii govoriti! Sem Blažka..."
"Ah! Daj no! Jaz sem Bina in to j...."
"Bom jaz povedala! To je..."
"Zdaj pa dovolj! Živjo jaz sem Bina. Mogoče že veste, da je to Blažka? No ona je moja dvojčica. Živiva v normalni družini in stari sva 10 let. Jutri greva z Pohodniškem krožku na tabor. Mislim, da gremo v Kočevje."
"No ona je že dovolj povedala. Jaz sem Blažka. No...precej se bolje sliši Blažka the crazy. Jah, no precej sem zabavnasta* in take reči. Ubistvu se z Bino kdaj pa kdaj kregava....no prav no bolj pogosteje."
"Jap. To je to..."
Z Bino sva odcapljali dalje. Nenadoma zaslišiva v grmovju šumenje.
"Ojoj! Blažkaaaa brani meee!!" Mi Bina skoraj zleze v naročje.
Ritensko prikorakava, do grmovja in...BU!
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!"
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!" Sva zakričali v en glas.
"Hahaha pa sem vaju!" Se je zakrohotal najin prijatelj Maks.
"Joj!"
"A sploh obstaja dan, ki naju nisi prestrašil?"
"Nope." Odvrne.
Pogovarjali smo se o vsem živem dokler ni začelo grmeti po nebu.
"Zgleda, da ne bo dobra noč."
"Jejjjj!!! Obožujem nevihte!" Skače Bina.
Poslovili smo se in stekli do svojih hiš. Ko sva prišli notri sta bila oči in mami za mizo in šepetala.
"Mami? Oči?" Sem ju vprašala.
"Oh! Vidve! Sva že mislila, da bosta ostali vzunaj." Naju je objela mami.
"Neee. Ne rabita skrbeti!" Sem odvrnila.
"Oči? Kaj to gledaš?" Je zanimalo Bino.
"V Ljubljani je bil oblakov orkan." Je rekel oči.
"Kaj!!! Pa saj to je samo v filmih kajne?" Sem skočila od prestrašenosti.
"Zgleda, da ne..." Je pretreseno odgovoril.
Vsi smo bili zaskrbljeni. Še posebej oči.
"Binči in Blaži. Res se pazita na taboru. Zadnje čase nevihte niso dokaj varne." Je skrbno nama naročila mami.
"Vesta, da bova!" Sva odgovorili.
"No le glejta. Bodita vedno v bližini učencev in učiteljev. Preveč vaju imava rada, da se ne bi vama kaj zgodilo." Sta prisrčno rekla očka in mami.
" Tudi midve." In smo se objeli.
Ko je bila noč smo trdno spali. Ampak kar naenkrat me je Bina zbudila.
"Kaj je?"
"Misliš...da bo kakšna posledica zaradi orkana?"
"Kakšna pa naj bi bila?"
"Nevem."
Spogledali sva se...
----------------
Takole!
Vam je bilo všeč?
Lajkajte in komentirajte!
RTM!
Vaša Pom1:unicorn::hamster:
:sparkling_heart:
Bina in Blažka:
https://i.pinimg.com/originals/15/3a/0a/153a0a8797614a976617c2bc54aca017.png
Maks:
https://previews.123rf.com/images/annanahabed/annanahabed1905/annanahabed190500311/122611412-studio-shot-of-handsome-10-year-old-boy-with-blond-hair-wearing-brown-hoody-posing-on-white-backgrou.jpg
Starši (zraven, ko je Blažka še majhna):
https://previews.123rf.com/images/goodluz/goodluz1511/goodluz151100075/47867659-portrait-of-happy-parents-holding-baby-girl.jpg
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Supeer!
Spremljam! Komaj čakam nov del!!
Lepo se imej!
Lp, Cool Girl
Spremljam! Komaj čakam nov del!!
Lepo se imej!
Lp, Cool Girl
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Superca!!!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
NORO! RES ME ZANIMA NADELJEVANJE! VŠEČ MI JE TVOJ SLOG PSIANJA, KI JE PREPROSTO DOBER TER PREPROST!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Blažkaaa braaniiiii meeee. :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:. Skoraj sem crknila od smeha. Še zdaj se smejim.
Sicer pa SUPER zgodba definitivno spremljam:kissing_closed_eyes::heart_eyes:
L.P wolfy13:heartpulse::wolf:
Sicer pa SUPER zgodba definitivno spremljam:kissing_closed_eyes::heart_eyes:
L.P wolfy13:heartpulse::wolf:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super zgodba:book:.
0
Moj odgovor:
Ojojojojojojoj
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Brt kaj nej????
hellooo guys js res rabm vaso pomoc.
torj js mam enga prjatla in greva skupi na valeto.
pac res se ful dobr razumeva in res mi je tko ful dobr prjatu. no in zdej sem par dni nazaj ugotovila, da je tip zaljubljen vame. js njega res ne vidim nc vec kt dobrega prijatla in sem mu to tud povedala ampak fora je, da mamo zdej kmal valeto, cez manj kt en teden, tko tri dni!!!!
kaj nej nardim?
js mam res tko bad filing zarad tega ker se mi zdi, da sva se tok dobr razumela in da je bil prijazen sam zato, ker sem mu bla vsec.
aja pa nocem ga zacet ignorirat ker mene moj bivsi crush ignorira odkar je zvedu za moja sicer ze zbledela custva do njega in tko res ni fun.
kaj nej nardim??
pac zdej bo ful cuden na valeti ker skupi pleseva in sse bova tko rabla ddrzat in vse, faaaaaak.
men je res grozn in prov slabo mi je, ko pomislim na valeto al pa nanj. pa se nikol vec ga ne bom isto vidla in nikol vec ne bova taka prijatelja kot prej.
kaj nej nardim???
resresres vas prosim za pomoc.
hvala da ste prebrali moje blebetanje in hvala ze v naprej vsem, ki mi boste odgovoril.
adijo.
torj js mam enga prjatla in greva skupi na valeto.
pac res se ful dobr razumeva in res mi je tko ful dobr prjatu. no in zdej sem par dni nazaj ugotovila, da je tip zaljubljen vame. js njega res ne vidim nc vec kt dobrega prijatla in sem mu to tud povedala ampak fora je, da mamo zdej kmal valeto, cez manj kt en teden, tko tri dni!!!!
kaj nej nardim?
js mam res tko bad filing zarad tega ker se mi zdi, da sva se tok dobr razumela in da je bil prijazen sam zato, ker sem mu bla vsec.
aja pa nocem ga zacet ignorirat ker mene moj bivsi crush ignorira odkar je zvedu za moja sicer ze zbledela custva do njega in tko res ni fun.
kaj nej nardim??
pac zdej bo ful cuden na valeti ker skupi pleseva in sse bova tko rabla ddrzat in vse, faaaaaak.
men je res grozn in prov slabo mi je, ko pomislim na valeto al pa nanj. pa se nikol vec ga ne bom isto vidla in nikol vec ne bova taka prijatelja kot prej.
kaj nej nardim???
resresres vas prosim za pomoc.
hvala da ste prebrali moje blebetanje in hvala ze v naprej vsem, ki mi boste odgovoril.
adijo.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pisalnica