.Še predzadnji del. Jutri pa bo zadnji.
Božiček
"Ali je vse pripravljeno? Ja? Ok. Gremo na pot!"
Anja
Tako kot vsako leto sem pod smrečico nastavial piškote in darlio za Božička. Odšla sem spat 1 celo debelo uro prej.
Božiček
"Oj, smrečica, oj smrečica, oj smrečica zelena." se je veselil. Kar naenkrat pa..."O,NEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" sledilec pridnih otrok mu je padel na tla."KAJ NAJ ZDAJ? KAKO JIH BOM NAŠEL????????!!!!!!!!!!!!". In je začel jokati.
Rudolf
"Božiček.. Kaj nimamo rezervnega?" "Imamo. Ampak... Saj smo že na polovici sveta!"
Hubert
"Iznašel sem uro, ki ustavi čas." "Naj ti bo. Ampak, če bo kaj narobe boš udpuščen. Se razumeva?" Hubert je pogoltnil cmok, ki se mu je pojavil v grlu.Tvegano je. Ampak za otroke bo naredil vse.
Rudolf
Kot blisk je z ostalimi jeleni švignil čez nebo. Medtem je Hubert ustavil čas. Končno so prispeli na cilj. Božiček je takoj odhitel v hišo. Pograbil je rezervni strojček in so se spet odpeljali v čarobno noč.
Božiček
Odahnil si je. Hubert se je končno izskazal za uporabnega. Prispeli so do Anje. " Pa poglejmo. Darilo za Anjo, njeno mamo, Davea, Iso(očkova sodelovka), Filipa(bratec), Amy (sestrica po očkovi strani), očka in pismo za Anjo." Ko je vse odložil pod smrekico je hitro pojedel in smuknil po dimniku navzgor.
Božiček
"Ali je vse pripravljeno? Ja? Ok. Gremo na pot!"
Anja
Tako kot vsako leto sem pod smrečico nastavial piškote in darlio za Božička. Odšla sem spat 1 celo debelo uro prej.
Božiček
"Oj, smrečica, oj smrečica, oj smrečica zelena." se je veselil. Kar naenkrat pa..."O,NEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" sledilec pridnih otrok mu je padel na tla."KAJ NAJ ZDAJ? KAKO JIH BOM NAŠEL????????!!!!!!!!!!!!". In je začel jokati.
Rudolf
"Božiček.. Kaj nimamo rezervnega?" "Imamo. Ampak... Saj smo že na polovici sveta!"
Hubert
"Iznašel sem uro, ki ustavi čas." "Naj ti bo. Ampak, če bo kaj narobe boš udpuščen. Se razumeva?" Hubert je pogoltnil cmok, ki se mu je pojavil v grlu.Tvegano je. Ampak za otroke bo naredil vse.
Rudolf
Kot blisk je z ostalimi jeleni švignil čez nebo. Medtem je Hubert ustavil čas. Končno so prispeli na cilj. Božiček je takoj odhitel v hišo. Pograbil je rezervni strojček in so se spet odpeljali v čarobno noč.
Božiček
Odahnil si je. Hubert se je končno izskazal za uporabnega. Prispeli so do Anje. " Pa poglejmo. Darilo za Anjo, njeno mamo, Davea, Iso(očkova sodelovka), Filipa(bratec), Amy (sestrica po očkovi strani), očka in pismo za Anjo." Ko je vse odložil pod smrekico je hitro pojedel in smuknil po dimniku navzgor.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super. Vso srečo. V soboto bom na pisalnico objavila rezultate.
Lp Plesalka :heart:
Lp Plesalka :heart:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kul! Komaj čakam nov del. Se vidi da gre vse proti koncu... super!
0
Moj odgovor:
lashes
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
umetne trepalnice
Hejjj kje bi lahk nasla u sloveniji ksne umetne trepalnice ki so podobne anime lashesem samo da bolj bujne in bolj alternative kokr recimo matte black kiss lashes ki pa jih v sloveniji ne najdm (raj bi sicer imena trgovin pa ne rect dm kr tm majo sam take ful basic pa naravne al pa clusters k mi grejo na ziuce lahko pa tud spletne strani sam ne nek shein al pa temu ker fast fashiona in tega ne supportam). Hvala za vse odgovore in predloge <3
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Pisalnica