-torek
Dragi dnevnik
včeraj nisem nadaljevala saj sem morala iti spat. zato bom nadaljevala kar od tam kjer sem končala. ko sem padla z rolko sem padla. Ben se je obrnil in me poskusil ujeti ampak sem ga podrla. takrat sva se poljubila. takoj sem se pobrlala in prav stekla domov. danes res nevem kako sem lahko šla v šolo. Bijanka in Luna sta za to izvedeli že včeraj. zato mi je Bijanka popmagala se izogibati Bena. res nevem kako imam lahko tako dobre prijateljice. ko je Ben prihajal proti meni je bila Bijanka ravno takrat pri učitelju. usedel se je in rekel "ali lahko to kar se je zgodilo včeraj pozabiva. saj res nočem, da bi se najno prijateljstvo uničilo." rekla sem, da lahko saj res nočem več razmišljati o tem. Ben je odšel saj se je začela ura. po pouku smo z Bijanko, Tomom in Benom šli na kosilo. šolska kosila mi niso ravno najboljša saj sem navajena domače hrane. potem smošli v tisti park kjer sva bila včeraj z Benom. pogovarjali smo se nakar vidim nekoga, ki je res podoben Luni. prihajal je v našo smer. zdelo se mi je nekako čudno. vprašala sem Bena, če se mu tista oseba zdi podobna Luni. pogledal je in samo skomignil. nato pride bližje in vidim, da je to res Luna. ko pride h nam reče "PRESENEČENJE!!" res sem vesela, da je prišla ampak malo mi ni jasno saj kako je vedela, da smo tukaj. ugotovim, da sem razmišljala naglas zato mi Luna odgovori "ko si mi včer povedela za tisto sem se vprašala mamo, če bi lahko šla z avtobusom do tebe. nato sem poslala moj načrt Bijanki in mi je vmes pošiljala vašo lokacijo." mislim, da imam najboljše prijateljice na svetu. Tom še ni poznal Lune zato je naprej gledal čudno saj smo jo vsi bili veseli. nato se je morala Luna predstaviti Tomu. potem smo šli naprej Bijanka je morala iti saj je šla na balet. tako smo šli počasi proti našemu bloku. Luna bo bial pri meni še do večera. potem me je še Ben vprašal, če bi se lahko družil z nama. Luna je rekla, da bi se rada danes družila sama z mano. malo je bil užaljen ampak je razumel. ko sva prišli v mojo sobo sva naprej si pripravili prigrizke in pogledali film. ko je bilo filma konec je bilo že toliko ura, da je morala Luna iti. ko je šla sva se še zmeraj pogovarjali. potem sem naredila to kot vsak dan. se vidiva jutri.
upam, di ti je bila zgodba všeč.
lp boby
Dragi dnevnik
včeraj nisem nadaljevala saj sem morala iti spat. zato bom nadaljevala kar od tam kjer sem končala. ko sem padla z rolko sem padla. Ben se je obrnil in me poskusil ujeti ampak sem ga podrla. takrat sva se poljubila. takoj sem se pobrlala in prav stekla domov. danes res nevem kako sem lahko šla v šolo. Bijanka in Luna sta za to izvedeli že včeraj. zato mi je Bijanka popmagala se izogibati Bena. res nevem kako imam lahko tako dobre prijateljice. ko je Ben prihajal proti meni je bila Bijanka ravno takrat pri učitelju. usedel se je in rekel "ali lahko to kar se je zgodilo včeraj pozabiva. saj res nočem, da bi se najno prijateljstvo uničilo." rekla sem, da lahko saj res nočem več razmišljati o tem. Ben je odšel saj se je začela ura. po pouku smo z Bijanko, Tomom in Benom šli na kosilo. šolska kosila mi niso ravno najboljša saj sem navajena domače hrane. potem smošli v tisti park kjer sva bila včeraj z Benom. pogovarjali smo se nakar vidim nekoga, ki je res podoben Luni. prihajal je v našo smer. zdelo se mi je nekako čudno. vprašala sem Bena, če se mu tista oseba zdi podobna Luni. pogledal je in samo skomignil. nato pride bližje in vidim, da je to res Luna. ko pride h nam reče "PRESENEČENJE!!" res sem vesela, da je prišla ampak malo mi ni jasno saj kako je vedela, da smo tukaj. ugotovim, da sem razmišljala naglas zato mi Luna odgovori "ko si mi včer povedela za tisto sem se vprašala mamo, če bi lahko šla z avtobusom do tebe. nato sem poslala moj načrt Bijanki in mi je vmes pošiljala vašo lokacijo." mislim, da imam najboljše prijateljice na svetu. Tom še ni poznal Lune zato je naprej gledal čudno saj smo jo vsi bili veseli. nato se je morala Luna predstaviti Tomu. potem smo šli naprej Bijanka je morala iti saj je šla na balet. tako smo šli počasi proti našemu bloku. Luna bo bial pri meni še do večera. potem me je še Ben vprašal, če bi se lahko družil z nama. Luna je rekla, da bi se rada danes družila sama z mano. malo je bil užaljen ampak je razumel. ko sva prišli v mojo sobo sva naprej si pripravili prigrizke in pogledali film. ko je bilo filma konec je bilo že toliko ura, da je morala Luna iti. ko je šla sva se še zmeraj pogovarjali. potem sem naredila to kot vsak dan. se vidiva jutri.
upam, di ti je bila zgodba všeč.
lp boby
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER! BOM SPREMLJALA!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
HOČEM NOV DEL:kissing_heart: si res dobra pisateljica
0
Moj odgovor:
Ojojojojojojoj
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Brt kaj nej????
hellooo guys js res rabm vaso pomoc.
torj js mam enga prjatla in greva skupi na valeto.
pac res se ful dobr razumeva in res mi je tko ful dobr prjatu. no in zdej sem par dni nazaj ugotovila, da je tip zaljubljen vame. js njega res ne vidim nc vec kt dobrega prijatla in sem mu to tud povedala ampak fora je, da mamo zdej kmal valeto, cez manj kt en teden, tko tri dni!!!!
kaj nej nardim?
js mam res tko bad filing zarad tega ker se mi zdi, da sva se tok dobr razumela in da je bil prijazen sam zato, ker sem mu bla vsec.
aja pa nocem ga zacet ignorirat ker mene moj bivsi crush ignorira odkar je zvedu za moja sicer ze zbledela custva do njega in tko res ni fun.
kaj nej nardim??
pac zdej bo ful cuden na valeti ker skupi pleseva in sse bova tko rabla ddrzat in vse, faaaaaak.
men je res grozn in prov slabo mi je, ko pomislim na valeto al pa nanj. pa se nikol vec ga ne bom isto vidla in nikol vec ne bova taka prijatelja kot prej.
kaj nej nardim???
resresres vas prosim za pomoc.
hvala da ste prebrali moje blebetanje in hvala ze v naprej vsem, ki mi boste odgovoril.
adijo.
torj js mam enga prjatla in greva skupi na valeto.
pac res se ful dobr razumeva in res mi je tko ful dobr prjatu. no in zdej sem par dni nazaj ugotovila, da je tip zaljubljen vame. js njega res ne vidim nc vec kt dobrega prijatla in sem mu to tud povedala ampak fora je, da mamo zdej kmal valeto, cez manj kt en teden, tko tri dni!!!!
kaj nej nardim?
js mam res tko bad filing zarad tega ker se mi zdi, da sva se tok dobr razumela in da je bil prijazen sam zato, ker sem mu bla vsec.
aja pa nocem ga zacet ignorirat ker mene moj bivsi crush ignorira odkar je zvedu za moja sicer ze zbledela custva do njega in tko res ni fun.
kaj nej nardim??
pac zdej bo ful cuden na valeti ker skupi pleseva in sse bova tko rabla ddrzat in vse, faaaaaak.
men je res grozn in prov slabo mi je, ko pomislim na valeto al pa nanj. pa se nikol vec ga ne bom isto vidla in nikol vec ne bova taka prijatelja kot prej.
kaj nej nardim???
resresres vas prosim za pomoc.
hvala da ste prebrali moje blebetanje in hvala ze v naprej vsem, ki mi boste odgovoril.
adijo.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pisalnica