Everything I Wanted
12
Hj, ne beri, če misliš hejtati, ker mi ni do tega <3
Ramo si mi dal, ko sem jo potrebovala,
ljubezen izkazoval, ko je nisem čutila.
Pomagal v boju, ko sem popuščala,
nasmejal, ko sem izgubljala,
in bil si razlog, da živim.
Moral si zapreti oči,
nisem ti morala povedati, kaj sem potrebovala.
Samo še v mesečini sem te opazovala...
Zdaj pa ni več zvezd, ki bi jih bilo mogoče najdti,
dovolj je temno, in preveč sem zadaj.
Klicala sem tisočkrat,
in moram te izpustiti.
Ampak ljubim te vedno bolj, kot bi lahko vedel...
Mix, LYSM :heart:
Ramo si mi dal, ko sem jo potrebovala,
ljubezen izkazoval, ko je nisem čutila.
Pomagal v boju, ko sem popuščala,
nasmejal, ko sem izgubljala,
in bil si razlog, da živim.
Moral si zapreti oči,
nisem ti morala povedati, kaj sem potrebovala.
Samo še v mesečini sem te opazovala...
Zdaj pa ni več zvezd, ki bi jih bilo mogoče najdti,
dovolj je temno, in preveč sem zadaj.
Klicala sem tisočkrat,
in moram te izpustiti.
Ampak ljubim te vedno bolj, kot bi lahko vedel...
Mix, LYSM :heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zelo lepo:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super!!! Waw to je res tako super, da drugega ne morem reči.
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Kar tako naprej! In še naprej piši in pesni!
Lepo se imej!
:innocent::innocent::yum:
Lp, Cool Girl
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Kar tako naprej! In še naprej piši in pesni!
Lepo se imej!
:innocent::innocent::yum:
Lp, Cool Girl
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Wow:heart_exclamation:
Krasno evangeline:two_hearts:
Zelo dobro si napisala:wink:
Superrrrr:heart_eyes:
Krasno evangeline:two_hearts:
Zelo dobro si napisala:wink:
Superrrrr:heart_eyes:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super je!!!! res imaš talent za pisanje pesmi in upam, da jih v prihodnje od tebe vidimo še več.
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uau!
Zelo, zelo, zelo lepa pesem!
Naravnost krasno je!
Tako, kot je rekla Her. Upam, da bo še kakšna pesmica prišla od tebe!
:heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zelo, zelo, zelo lepa pesem!
Naravnost krasno je!
Tako, kot je rekla Her. Upam, da bo še kakšna pesmica prišla od tebe!
:heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Omg, superrr je :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
2
Moj odgovor:
boby32
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
majhna težavica
Sem Luka in hodim v 8. razred. Zadnje čase mam malo problem s prijatelji. Včasih delajo take neumnosti, da mi sploh niso všeč, pa me pol prepričujejo, da naj še jaz zraven. Ne bi rad izpadel brezveze ali pa da bi me pustili iz družbe, ampak tud nočem delat stvari, za kere vem, da niso ok. Zarad tega mam včasih občutek, da me ne sprejmejo čist v družbo in pol ne vem, kaj nej nardim.



Pisalnica