Gozd zakladov 1. del
5
"Ne, ne in ne! Ne bom šla pobirati gob z dvornim gobarjem!! Mar se to za princeso spodobi?"
Je rekla princesa Lana. "Draga princesa Lana! Takoj obuj čevlje in odidi v gozd!" Je rekel njen oče Kralj Henrik četrti. Lana je takoj ko je izrekel te besede odtopotala v svojo sobo in zaloputnila s težkimi kovinskimi vrati. Tako je zabobnelo da se je stresel cel grad. Že nekaj časa je načrtovala pobeg. Sedaj je prišel čas da pobegne. Ker je imela zelo dolge lase bi bilo zelo težko z njimi teči, zato je vzela najbližji stenski meč in jih odrezala. Tudi Svojo obeko je skrajšala na velikost majice ter oblekla žabe, čez katere je dala še ene žabe. Pomislila je, da bi bilo pametno vzeti nahrbtnik, ki ji ga je enkrat za rojstni dan dal gozdar. Vanj je dala svojo denarnico, vsa oblačila in odšla v kuhinjo. Na srečo je nihče ni videl ali slišall. V kuhinji je ukradla kar precej hrane. Stekla je skozi stranska vrata, da je ne bi slučajno stražarji videli. Tekla je in zagledala reko. Skočila je v to reko, da je ne bi kraljevi psi izvohali. Voda je bila mrzla, Lana pa je bila cela premočena. Lana ni marala hladne vode, saj je v njej izgubila zavest. Vendar ni imela izbire. Skočila je v vodo in padla v nezavest. Tok jo je peljala kamor pač jo bo že peljal. Čez nekaj časa, nihče ne ve koliko, se je Lana zbudila na travniku, zraven nje je čepel lovec, katerega ni poznala. "Uf, si se le zbudila! Pošteno me je že skrbelo zate. Bila si nezavestna in tok bi te kmalu naplavil v slap. Zelo si si poškodovala roko. Upam da bo v redu. Aja, jaz sem Val." "Hvala Val. Jaz sem pobegla princesa Lana. Prosim ne zagnati preplaha in me poslati nazaj na dvor. Tam mi ni všeč. Poslali bi me gobarit. Tega pa sploh ne maram. Pa hvala za pomoč." Je rekla, na pol zavestna." Pridi, greva po palico, jaz pa ti bom svojo jakno zavezal okoli roke, ter ti jo pozdravil. Boš videla pomagalo bo!" Odšel je po palico in ji z nožem odstranil vso lubje. Palico je pomočil v vodo ter jo tako vsaj malo očistil. Z jakno je nato močno privezal palico na roko.
Takole, to je prvi del, ki je malo krajši zato da vidim če bo komu všeč. Drugače neham. Lep pozdrav!
Gimny Weasley 123:woman::woman::one::two::three:
Je rekla princesa Lana. "Draga princesa Lana! Takoj obuj čevlje in odidi v gozd!" Je rekel njen oče Kralj Henrik četrti. Lana je takoj ko je izrekel te besede odtopotala v svojo sobo in zaloputnila s težkimi kovinskimi vrati. Tako je zabobnelo da se je stresel cel grad. Že nekaj časa je načrtovala pobeg. Sedaj je prišel čas da pobegne. Ker je imela zelo dolge lase bi bilo zelo težko z njimi teči, zato je vzela najbližji stenski meč in jih odrezala. Tudi Svojo obeko je skrajšala na velikost majice ter oblekla žabe, čez katere je dala še ene žabe. Pomislila je, da bi bilo pametno vzeti nahrbtnik, ki ji ga je enkrat za rojstni dan dal gozdar. Vanj je dala svojo denarnico, vsa oblačila in odšla v kuhinjo. Na srečo je nihče ni videl ali slišall. V kuhinji je ukradla kar precej hrane. Stekla je skozi stranska vrata, da je ne bi slučajno stražarji videli. Tekla je in zagledala reko. Skočila je v to reko, da je ne bi kraljevi psi izvohali. Voda je bila mrzla, Lana pa je bila cela premočena. Lana ni marala hladne vode, saj je v njej izgubila zavest. Vendar ni imela izbire. Skočila je v vodo in padla v nezavest. Tok jo je peljala kamor pač jo bo že peljal. Čez nekaj časa, nihče ne ve koliko, se je Lana zbudila na travniku, zraven nje je čepel lovec, katerega ni poznala. "Uf, si se le zbudila! Pošteno me je že skrbelo zate. Bila si nezavestna in tok bi te kmalu naplavil v slap. Zelo si si poškodovala roko. Upam da bo v redu. Aja, jaz sem Val." "Hvala Val. Jaz sem pobegla princesa Lana. Prosim ne zagnati preplaha in me poslati nazaj na dvor. Tam mi ni všeč. Poslali bi me gobarit. Tega pa sploh ne maram. Pa hvala za pomoč." Je rekla, na pol zavestna." Pridi, greva po palico, jaz pa ti bom svojo jakno zavezal okoli roke, ter ti jo pozdravil. Boš videla pomagalo bo!" Odšel je po palico in ji z nožem odstranil vso lubje. Palico je pomočil v vodo ter jo tako vsaj malo očistil. Z jakno je nato močno privezal palico na roko.
Takole, to je prvi del, ki je malo krajši zato da vidim če bo komu všeč. Drugače neham. Lep pozdrav!
Gimny Weasley 123:woman::woman::one::two::three:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oooo kak dobr.:blush::heart_eyes::heartpulse::revolving_hearts::hamster: Princesa Lana mi je zelo všeč. Le zakaj?
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejjj
najprej se enkrt hvala da si mi predlagala zgodbo zdaj pa zares
mogoce ne hiti ko pises nevem a sem le jaz tako zaznala ampk mogoce pojdi pisati ko bos res imela cas in ne hiti bolj opisuj ne le tega kaj recejo a tudi kako recejo sploh pri koncu pride tvoje hitenje do izraza na zacetku se ga sploh ne opazi
drugace pa imam dober obcutek za zgodbo
najprej se enkrt hvala da si mi predlagala zgodbo zdaj pa zares
mogoce ne hiti ko pises nevem a sem le jaz tako zaznala ampk mogoce pojdi pisati ko bos res imela cas in ne hiti bolj opisuj ne le tega kaj recejo a tudi kako recejo sploh pri koncu pride tvoje hitenje do izraza na zacetku se ga sploh ne opazi
drugace pa imam dober obcutek za zgodbo
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Omg. Navdušena sem. Pač res komi čakam nov del
0
Moj odgovor:
lololo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
jahanje
hejj
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam



Pisalnica