Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Harry Potter fanfiction- Teh devetnajst let

Harry Potter fanfiction- Teh devetnajst let

16
hej! odločila sem se, da grem pisati to zgodbo. verjetno jo bodo razumeli bolj samo tisti, ki poznajo zgodbo o HP. to je samo uvod, da vidim koliko ljudi bo dejansko bralo, tako da bo zelo kratko. napisano je kot, da različni ljudje pripovedujejo in je v bistvu tistih devetnajst let med sedmim in osmim delom.
HARRY
Ko smo pojedli, sem šel poiskat Ginny. Našel sem jo pri Fredu. Tam je bila celotna družina. Ginny sem potapkal po rami in jo poklical na stran. "Ginny..." Sem začel. "Eh, pozabi" je rekla in me objela. Pogledal sem okoli. Trupla so še vedno ležala na tleh od velike vojne. Poleg naju sta ležala Tanga in Remus. "Harry, razmišljala sem... Kdo misliš, da bo sedaj skrbel za Teddyja? Mislim... Ti si njegov boter, ampak Tangina mama je vendar še živa." reče Ginny. "Vem, tudi jaz sem razmišljal o tem. Jutri bom verjetno šel do tja in vprašal, kaj nomo naredili." Ji odvrnem.

To je vse za danes, če bo veliko bralcev nadaljujem.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nadaljuj. Prosimmmmmmm.:pray:
Mislim, da bo ta zgodba še zanimiva.
0
 
Verjetno bom😊.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super , spremljam

ps: omg, ti si blabla, nisem vedla, sem zdej vidla na tvojm profilu
0
 
😂 si nisem mislila, da bo kdo tako navdušen nad tem, da sem blabla v resnici jaz. Nov del pride verjetno jutri😊.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ti si blabla?? HEj, punca, kako si? Lol:yum:
No, res mislim, da bi morala nadaljevati, ker me je tistih devetnajst let vedno mučilo: Kaj za vraga se je zgodilo vmes?. Mislim, da bi J. K. Rowling morala videti našo pisalnico: toliko odličnih zgodb o Harryju Potterju, njegovih starših, toliko različnih časov, vendar so zgodbe super:grinning:
1
 
Hehe, malo čudno, da šele zdaj odgovarjam, ampak pregledujemo dele, da jih pošiljam prijateljicama, pa berem še komentarje. No, pa saj pri meni je ok, da je čudno. Če ne bi bilo, to ne bi bila jaz! No, ja ok sem😂. Malo zdolgočaseno sicer, od karantene ampak bom preživela.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER JE!!
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super!Vse bom spremljala, ker me muči kaj je bilo celih 19 let vmes!
0
 
hermiona17

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Notes from Below the Surface🖤 3. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 4. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 18. del

Ogledov: 27 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Med nama 21. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 4
 
5
🏵Elena🏵
Objava:

Ne razumem. 4. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 3
 
5
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 3. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Ljubezen v noči 1. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

V soju mesečine 1. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 3
 
5
Moviegirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

valeta - fant

Hiii. Jaz plešem z svojim crush na valeti in sem dan pač se probala mal pogovajrat in sem 3 stvari ga vprašala... Zdej pa ne vem a bi blo čudno če ga čez 1 teden spet kaj vprašam a bi zgledalo preveč ono vsiljivo al pač kaj naj nardim al počakam da nardi on korak naprej sam dvomim ker je ful sramlježljiv. Če pa ne bo naredil koraka naprej ga bom pa probala pozabiti
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

OMG JA FUCK JA GURL koncnooooo zdej more ...
 
lej nočem bit nesramna ampak ful se vidi, ...
 
Hej um, ne vem kako se je to zgodilo, ampak ...
 
OMG:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
bravvooo, cestitam:heart:
 
Evooo, superr:heart_eyes::heart::kissing_heart::kissing_heart:sej ...
 
aaaaa:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:. ...
 
cestitkeee!!!
 
ooooo uau bravoooo:heart::heart::heart:
 
zanimivo https://www.facebook.com/photo?fbid=3859084857451978&set=pcb.3859087220785075
 
KONNČNO NOVI DELLLL aja btw se enkrat welcome ...
 
KAVICAAA TI SI NADARJENA IN TO JE TAK DOBRO ...
 
IIIIIII zdaj pa ne bom mogel spati :(