Ležim v tihi, mrzli sobi in čakam, da bo prišel kakšen od zdravnikov. Čas teče počasi. Res počasi. Sekunde so dolge kot minute. Minute kot ure. Ure kot dnevi. Zaprem oči. Zagledam prizor ženske, ki hodi proti meni. Ustrašim se in oči spet odprem.
Čez nekaj časa se končno prikaže zdravnica in mi reče. »Odpeljali te bomo na raziskavo, ampak samo, če ti privoliš. Moramo vprašati pacienta, če se s tem strinja« »Mi bo to pomagalo?« »Verjetno, ker bomo vedeli kaj se dogaja… vsaj približno« »Pa… kako bo to izgledalo?« »Boš kot v stekleni celici… nič ne boš čutila« »Okej.« Zdravnica je odšla. Skozi okence sem videla kako se pogovarja z mojo mami. Obrne se in pokima še trem zdravnikom in skupaj pristopijo do mene.
Naložijo me na premikajočo posteljo in odpeljejo v neko sobo. Sama se prestavim v stekleno sobico kvadratne oblike. Pod mano so mreže. Zdravnik me vpraša, če sem pripravljena. Prikimam. Pritisne na gumb in skozi mreže na tleh se privali dim. Omamljena se zgrudim na tla.
Spet zagledam tisto žensko. »Kaj se bo zdajle zgodilo z mano?« »Ne vem, če bodo zdravniki vedeli kaj se dogaja… ne vem… če so že našli moje zapise iz pred 1000 let bodo vedeli« za njo se je prikazalo ogromno okno.
V njem sem prepoznala mojo Susseno kot majhno. Dogajalo se ji je enako kot meni. Rodila se je 1. januarja. Njeno starejšo sestro so nekakšni roparji poskušali ubiti z strelom puščice v trebuh. Kot bi gledala prizore iz svojega življenja.
Pride do prizora, ko se tudi sama sreča z svojo Susseno. Kako jo na nosilih odnesejo v stavbo. Kako jo tam opazujejo 6. let. »Saj mene ne bodo raziskovali celih 6.let?« »Zdaj imate ljudje drugač e pripomočke kot pred 1000 leti. Mislim, da ne bo tako dolgo trajalo«
Po pregledu je v hiši. In piše nekaj v dnevnik. Dnevnik kot zelo stara oseba da v leseno škatlo obloženo z kamnom in ga zakoplje pod majhno drevo.
»To drevo sem poimenovala drevo Sussenov. Tvoja prva naloga je, da najdeš to drevo izkoplješ škatlo in tako pomagaš znanosti«
Odprem oči. V sobi sem.
***
Ojla.
Po 20 dnevih je tukaj novi del in OBLJUBIM da bo tokrat nov del hitreje prišel.
Tale del posvečam PREDRAGI Dragon girl, ki je mojo zgodbo prav prelepo omenila v svoji objavi. Vse zgodbe, ki jih je omenila rabite NUJNO prebrati zato si jih kar napišite na vaš listek z opravili :blue_heart:. Hvala DG!
Objava: https://www.pil.si/smetisnica/objava/kot-obljubljeno-seznam-good-stories-on-pil-ene-40-jih-je#odgovor138866
LYSM!
Čez nekaj časa se končno prikaže zdravnica in mi reče. »Odpeljali te bomo na raziskavo, ampak samo, če ti privoliš. Moramo vprašati pacienta, če se s tem strinja« »Mi bo to pomagalo?« »Verjetno, ker bomo vedeli kaj se dogaja… vsaj približno« »Pa… kako bo to izgledalo?« »Boš kot v stekleni celici… nič ne boš čutila« »Okej.« Zdravnica je odšla. Skozi okence sem videla kako se pogovarja z mojo mami. Obrne se in pokima še trem zdravnikom in skupaj pristopijo do mene.
Naložijo me na premikajočo posteljo in odpeljejo v neko sobo. Sama se prestavim v stekleno sobico kvadratne oblike. Pod mano so mreže. Zdravnik me vpraša, če sem pripravljena. Prikimam. Pritisne na gumb in skozi mreže na tleh se privali dim. Omamljena se zgrudim na tla.
Spet zagledam tisto žensko. »Kaj se bo zdajle zgodilo z mano?« »Ne vem, če bodo zdravniki vedeli kaj se dogaja… ne vem… če so že našli moje zapise iz pred 1000 let bodo vedeli« za njo se je prikazalo ogromno okno.
V njem sem prepoznala mojo Susseno kot majhno. Dogajalo se ji je enako kot meni. Rodila se je 1. januarja. Njeno starejšo sestro so nekakšni roparji poskušali ubiti z strelom puščice v trebuh. Kot bi gledala prizore iz svojega življenja.
Pride do prizora, ko se tudi sama sreča z svojo Susseno. Kako jo na nosilih odnesejo v stavbo. Kako jo tam opazujejo 6. let. »Saj mene ne bodo raziskovali celih 6.let?« »Zdaj imate ljudje drugač e pripomočke kot pred 1000 leti. Mislim, da ne bo tako dolgo trajalo«
Po pregledu je v hiši. In piše nekaj v dnevnik. Dnevnik kot zelo stara oseba da v leseno škatlo obloženo z kamnom in ga zakoplje pod majhno drevo.
»To drevo sem poimenovala drevo Sussenov. Tvoja prva naloga je, da najdeš to drevo izkoplješ škatlo in tako pomagaš znanosti«
Odprem oči. V sobi sem.
***
Ojla.
Po 20 dnevih je tukaj novi del in OBLJUBIM da bo tokrat nov del hitreje prišel.
Tale del posvečam PREDRAGI Dragon girl, ki je mojo zgodbo prav prelepo omenila v svoji objavi. Vse zgodbe, ki jih je omenila rabite NUJNO prebrati zato si jih kar napišite na vaš listek z opravili :blue_heart:. Hvala DG!
Objava: https://www.pil.si/smetisnica/objava/kot-obljubljeno-seznam-good-stories-on-pil-ene-40-jih-je#odgovor138866
LYSM!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Omb, ne moram vrjeti, da si mi namenila ta prekrasen del! Ne mogoče! Hvala hvala hvala hvala!
Zgodba pa je odlična kot vedno! Se že veselim novega dela!
Zgodba pa je odlična kot vedno! Se že veselim novega dela!
1
Ahhhhh seveda sem ti ga namenila!!!! Saj si ti tudi to zgodbo omenila kajne? Hvala že pišem naslednjega, verjetno bo jutri :/
LYSM
LYSM
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OMG
OMG
OMG
OMG
O-M-G
TOLE JE RES.............. NIMAM BESED!!!!!!!!!!! OBOŽUJEM TO ZGODBO IN TISTEGA, KI JO PIŠE!!!!!!!!
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
YAY!
LYSMMMMMMMMMMMM
OMG
OMG
OMG
O-M-G
TOLE JE RES.............. NIMAM BESED!!!!!!!!!!! OBOŽUJEM TO ZGODBO IN TISTEGA, KI JO PIŠE!!!!!!!!
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
YAY!
LYSMMMMMMMMMMMM
1
OMG a res?
Moj odgovor:
Ojojojojojojoj
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Brt kaj nej????
hellooo guys js res rabm vaso pomoc.
torj js mam enga prjatla in greva skupi na valeto.
pac res se ful dobr razumeva in res mi je tko ful dobr prjatu. no in zdej sem par dni nazaj ugotovila, da je tip zaljubljen vame. js njega res ne vidim nc vec kt dobrega prijatla in sem mu to tud povedala ampak fora je, da mamo zdej kmal valeto, cez manj kt en teden, tko tri dni!!!!
kaj nej nardim?
js mam res tko bad filing zarad tega ker se mi zdi, da sva se tok dobr razumela in da je bil prijazen sam zato, ker sem mu bla vsec.
aja pa nocem ga zacet ignorirat ker mene moj bivsi crush ignorira odkar je zvedu za moja sicer ze zbledela custva do njega in tko res ni fun.
kaj nej nardim??
pac zdej bo ful cuden na valeti ker skupi pleseva in sse bova tko rabla ddrzat in vse, faaaaaak.
men je res grozn in prov slabo mi je, ko pomislim na valeto al pa nanj. pa se nikol vec ga ne bom isto vidla in nikol vec ne bova taka prijatelja kot prej.
kaj nej nardim???
resresres vas prosim za pomoc.
hvala da ste prebrali moje blebetanje in hvala ze v naprej vsem, ki mi boste odgovoril.
adijo.
torj js mam enga prjatla in greva skupi na valeto.
pac res se ful dobr razumeva in res mi je tko ful dobr prjatu. no in zdej sem par dni nazaj ugotovila, da je tip zaljubljen vame. js njega res ne vidim nc vec kt dobrega prijatla in sem mu to tud povedala ampak fora je, da mamo zdej kmal valeto, cez manj kt en teden, tko tri dni!!!!
kaj nej nardim?
js mam res tko bad filing zarad tega ker se mi zdi, da sva se tok dobr razumela in da je bil prijazen sam zato, ker sem mu bla vsec.
aja pa nocem ga zacet ignorirat ker mene moj bivsi crush ignorira odkar je zvedu za moja sicer ze zbledela custva do njega in tko res ni fun.
kaj nej nardim??
pac zdej bo ful cuden na valeti ker skupi pleseva in sse bova tko rabla ddrzat in vse, faaaaaak.
men je res grozn in prov slabo mi je, ko pomislim na valeto al pa nanj. pa se nikol vec ga ne bom isto vidla in nikol vec ne bova taka prijatelja kot prej.
kaj nej nardim???
resresres vas prosim za pomoc.
hvala da ste prebrali moje blebetanje in hvala ze v naprej vsem, ki mi boste odgovoril.
adijo.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pisalnica