Hej sem Sara in jutri bom dopolnila 11.let.
Imam veliko skrivnost moja družina ni le navadna družina temveč čarovniška družina.
Mon oči je profesjonalni igralec quidditcha,
moja mami pa je profesorica napojev na Bradavičarki. In moja zgodba se začne takole:
Ko sva šli z mamo po moje učbenike v Prečno ulico sem se zaletela v punco po imenu Rowann. Komaj sem čakla da se spet vidim z njo na vlaku za Bradavičarko. In končno je prišel ta dan. Postaja King's Cros je bila nabito polna. Ko smo prišli na Bradavičarko nas je zunaj čakal Hagrid oskrbnik Bradavičarke. Pospremil nas je do Velike dvorane. Tam je čakala moja mami. Peljala nas je not in nas postavila v vrsto. Mene je poklicala zadnjo in tako me je bilo strah v kateri dom me bo dal Klobuk Izbiruh...
Imam veliko skrivnost moja družina ni le navadna družina temveč čarovniška družina.
Mon oči je profesjonalni igralec quidditcha,
moja mami pa je profesorica napojev na Bradavičarki. In moja zgodba se začne takole:
Ko sva šli z mamo po moje učbenike v Prečno ulico sem se zaletela v punco po imenu Rowann. Komaj sem čakla da se spet vidim z njo na vlaku za Bradavičarko. In končno je prišel ta dan. Postaja King's Cros je bila nabito polna. Ko smo prišli na Bradavičarko nas je zunaj čakal Hagrid oskrbnik Bradavičarke. Pospremil nas je do Velike dvorane. Tam je čakala moja mami. Peljala nas je not in nas postavila v vrsto. Mene je poklicala zadnjo in tako me je bilo strah v kateri dom me bo dal Klobuk Izbiruh...
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uuu všeč mi je tudi jaz pišem Harry Potter zgodbo na pisalnici:heartpulse::heartpulse:
6
LL iz HP❤️❤️
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Malo bolj poskusi opisovati in nekaj slovničnih napak si naredila:
Profesijonalni: profesionalni
Mon: pomojem te je tukaj le obiskal tiskarski škrat.
Drugač pa res KUUL
LOVE IT :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:
Profesijonalni: profesionalni
Mon: pomojem te je tukaj le obiskal tiskarski škrat.
Drugač pa res KUUL
LOVE IT :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:
4
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hm, si vzela Rowana iz igrice?
3
Čupa, 12 let
Ja
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
avla za vse kar ste napisali. Res mi je veselje da vam lahko predstavim mojo zgodbo. :grin::grin::grin:
3
L Malfoy
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ok malo izmišljeno.ampak 100 posto si v slitherinu.no pozdravi grdega dracota:stuck_out_tongue_winking_eye:
4
Lina potter
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help



Pisalnica