Torej... V tej zgodbi sta Filip in Sara sošolca. Sara menja simpatije na teden ali dva. Stara je 12 let in je v sedmem b razredu. Pred kratkim je dobila novega sošolca. V mesecu maju. Ime mu je Filip. Sara ga je želela imeti samo za sošolca, a ko ga je zagledala je vedela: zaljubila se je:heart_eyes:. Bil je tako strašansko ljubek z jamicami v licih ter temnimi lasmi... Cel dan je še razmišljala o njem... In to pred enim mesecem. En mesec ima že isto simpatijo. Je z njo vse v redu?:expressionless:
Naslednji dan ima na urniku pouk tehnike. "Izdelali boste izdelek iz lesa v paru. Pari so naslednji:
- Lana & Nikolaj,
- Mija & Aljaž,
- Sara in Filip,
..." Sara je nehala poslušati. Srce ji je za trenutek nehalo biti. Ostala je brez besed:no_mouth:. Panika na obzorju!
S FILIPOM JE V PARU!!!:scream::scream::scream: KAJ ČE IZVE???:disappointed_relieved:
Med odmorom je Filip prišel do nje: "Se dobiva po pouku pri meni doma? Koroška cesta 325. Da narediva načrt in ostalo:relaxed:." Sara je skoraj umrla. Začutila je rdečico ob ušesih, na srečo pod lasmi. Odgovorila mu je: " OK, se dobiva ob 15:00?" "Z veseljem! Čao!"
Po pouku, ob 14:55, je Sara zavlačevala pred Filipovim zvoncem. Na koncu je pozvonila in odprl ji je. Videti je bil dih jemajoče!!!:heart_eyes::kissing_heart::flushed: Torej, odločila sta se za hišico s klopico spredaj (ljubezensko klopico) ter naredila načrt itd. Potem sta se začela pogovarjati. Ugotovila sta, da ju druži veliko skupnih točk!:scream::blush::grin:
Naslednji dan v šoli je od drugih izvedela, da so ji sošolke strašansko nevoščljive zaradi Filipa. Vsem je bil všeč! Filip jo je po pouku dobil na samem in ji povedal, da mu je všeč:heart_exclamation::sparkling_heart::two_hearts: In tako mu je tudi Sara povedala za svoja čustva, ki jih čuti do njega.
SE NADALJUJE...:kissing_heart:
Naslednji dan ima na urniku pouk tehnike. "Izdelali boste izdelek iz lesa v paru. Pari so naslednji:
- Lana & Nikolaj,
- Mija & Aljaž,
- Sara in Filip,
..." Sara je nehala poslušati. Srce ji je za trenutek nehalo biti. Ostala je brez besed:no_mouth:. Panika na obzorju!
S FILIPOM JE V PARU!!!:scream::scream::scream: KAJ ČE IZVE???:disappointed_relieved:
Med odmorom je Filip prišel do nje: "Se dobiva po pouku pri meni doma? Koroška cesta 325. Da narediva načrt in ostalo:relaxed:." Sara je skoraj umrla. Začutila je rdečico ob ušesih, na srečo pod lasmi. Odgovorila mu je: " OK, se dobiva ob 15:00?" "Z veseljem! Čao!"
Po pouku, ob 14:55, je Sara zavlačevala pred Filipovim zvoncem. Na koncu je pozvonila in odprl ji je. Videti je bil dih jemajoče!!!:heart_eyes::kissing_heart::flushed: Torej, odločila sta se za hišico s klopico spredaj (ljubezensko klopico) ter naredila načrt itd. Potem sta se začela pogovarjati. Ugotovila sta, da ju druži veliko skupnih točk!:scream::blush::grin:
Naslednji dan v šoli je od drugih izvedela, da so ji sošolke strašansko nevoščljive zaradi Filipa. Vsem je bil všeč! Filip jo je po pouku dobil na samem in ji povedal, da mu je všeč:heart_exclamation::sparkling_heart::two_hearts: In tako mu je tudi Sara povedala za svoja čustva, ki jih čuti do njega.
SE NADALJUJE...:kissing_heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Niceeee ful dobr:kissing_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kdaj bo nov del:grey_question::kissing_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
woww, a me obvescas??
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
bi me lohka obvescala? tole je bomba in ne bi je zamudila:bouquet::strawberry::heart_eyes:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej zdi se mi supr sam še par napotkov <333
1. mogoce delaj brez emojijev ker to vecino ljudi moti
2. vsekakor več opisuj njuna custva kaj si mislita, ker je bilo ful hitro da je sara filipu povedala kaj čuti. ljudje si v realnosti tega ne bi upali tok hitro in zato ker gre tuki za realisticno zgodbo mors to upoštevat
3. naredi malo daljsi del ker je bil ta zelo kratek, sej ko boš vec opisovala bo itak daljši <3
upam da boš pozitivno sprejela kritiko in jo upoštevala:kissing_heart::kissing_heart:
1. mogoce delaj brez emojijev ker to vecino ljudi moti
2. vsekakor več opisuj njuna custva kaj si mislita, ker je bilo ful hitro da je sara filipu povedala kaj čuti. ljudje si v realnosti tega ne bi upali tok hitro in zato ker gre tuki za realisticno zgodbo mors to upoštevat
3. naredi malo daljsi del ker je bil ta zelo kratek, sej ko boš vec opisovala bo itak daljši <3
upam da boš pozitivno sprejela kritiko in jo upoštevala:kissing_heart::kissing_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
aja pa tesko delam brez emojijev sam bom probala hvala za opozorilo:kissing_heart:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo zanimivo, edino brez emojijev plis
0
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Pisalnica